Domů Profil prodejce Děvucha z Pětfolda
Iveta Salamonová
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 7 hodin.
  • Petřvald, ČR
  • 232 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (68) 100%
Nadšenci: 211
Aktivita: aktivní
Prodáno: 232
Registrace: 13.7.2010
Město: Petřvald
Stát: ČR

Děvucha z Pětfolda

/ Prodávající
Novinky

Aktuálně mám většinu své tvorby umístěnu na výstavě. Děkuji za pochopení.

 

Čus všeci,

Jmenuji se Iveta a narodila jsem se ve znamení Ryb, což je synonymum pro tvoření, tajemno, intuici a snění. V mém případě je to pravda do puntíku. Sním a tvořím od dětství.   V posledních létech se věnuji výrobě šperků technikou Tiffany. Vidím šperky všude kolem sebe. V každém kamínku, květině v nábytku v obrazech, v architektuře i v kaluži a v koši s odpadky, vidím je i když zavřu oči. A tak je prostě vyrábím.

Kameny pro své šperky pečlivě vybírám. Navštěvuji mineralogické burzy a nakupuji sběratelské kousky. Dlouho si jej prohlížím a nechávám jej na sebe působit, až mi našeptá jaký má mít šperk tvar. Šperky vyrábím technikou Tiffany z cínu a minerálu, případně ze skla. Hotový šperk patinuji, brousím a důkladně jej namočím do speciálního olejíčku proti oxidaci. Šperk tak vydrží dlouho v nezměněném stavu. Každý šperk je jedinečný originál, jak kvůli originálnímu kameni, tak zpracováním. Mé šperky jste mohli také vidět v některých galeriích v Praze a Olomouci.

Občas si od šperků odskočím k malování na hedvábí. Design textilu jsem studovala na Lidové konzervatoři v Ostravě pod laskavým vedení paní Jany Smékalové.

cosik mi vykvitlo:

 

TOPlist

 

// //

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Děvucha z Pětfolda

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--