Domů Profil prodejce DIATRETA
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 3 hodin.
  • Kamenický Šenov, ČR
  • 1205 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (459) 100%
Nadšenci: 1350
Aktivita: aktivní
Prodáno: 1205
Registrace: 10.3.2010
Město: Kamenický Šenov
Stát: ČR
Důležitá informace: Na fleru budu do vánoc, z důvodu nemoci nepřijímám objednávky. S rytinou bohužel musím končit.

DIATRETA

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

 

 

 

Dovolte mi se v krátkosti představit.

  Jmenuji se Jana a jsem absolventka Umělecko-průmyslové školy sklářské v Kamenickém Šenově, kde jsem krátce i působila jako externí učitel rytí a broušení skla. Zde jsem se také vdala a žiji v tomto městečku již pár desítek let. Po celý život se snažím něco tvořit, účastním se výstav a mezinárodních symposií rytého skla, ale v posledních dvaceti letech se věnuji téměř výhradně rytině a v posledních dvou letech, díky zdravotním problémům, dělám spíše miniatury a drobnější předměty, které Vám zde chci představit.

 

 Pokud někoho zajímá, jak se vlastně takový malý šperk dělá, tak zde se může podívat. Fler workshop: jak se dělá diatreta

 

  Některé moje výrobky, ale i věci od mnoha jiných výtvarníků najdete v našem společném profilu KONÉ VŠEMI SMYSLY. Takže pokud někdo shání něco s motivem koníků, může tento profil navštívit a podívat se. Profil sice nyní již není prodejní, ale v prodaném zboží najdete odkazy na jednotlivé výrobce.

 

Sklo je jako voda...

 

 

 Obchodní podmínky:

Uzavření smlouvy:   Před vlastním nákupem si prosím dobře prohlédněte zboží na obrázcích a pokud jej nějakým způsobem potřebujete upravit (výměna háčků...), nebo se na něco zeptat, je nutné toto učinit před potvrzením objednávky.  Jakmile objednávku potvrdíte a já ji potvrdím, již nelze nic měnit - objednávka je uzavřena.

   Převedení ceny výrobku i s poštovným učiňte nejpozdějido do 14 dní. V případě, že tak neučiníte, budete vyzváni k uhrazení částky a pokud do tří dnů po splatnost faktury nebude tak učiněno, objednávku stornuji. Jinak vše dle občanského zákoníku. Zboží odesílám následující pracovní den po převedené platbě o čemž informuji zákazníka.

Možnost vrácení zboží do 14 dní bez udání důvodu:

   Protože jde o zboží, které si nemůže zákazník přímo prohlédnout osobně a i když se snažím jej co nejlépe nafotit a popsat, je možno jej vrátit. Nelze vrátit zboží, které bylo vyrobeno na přímé přání zákazníka ( motiv, datum...)

   O této situaci je však nutné mne ihned informovat zde vnitřní poštou. Zboží pečlivě zabalte do dvojího obalu, tak jak bylo odesláno, pojistit jej na danou částku ceny zboží , jako křehkou zásilku - toto se jedná u skleněného zboží, ne u šperků, ty stačí probalit do bublinkové obálky a odesat doporučeně. Toto je nutné učinit do 14 dnů od přijetí zboží. V tomto případě, narozdíl od reklamace platí poštovné zákazník.

Reklamace:

    Zboží je před odesláním zkontrolováno a prosím též o kontrolu při přijetí zásilky. Reklamace se nevztahuje na mechanické poškození výrobku špatným zacházením.

    Každou reklamaci se snažím vyřídit přednostně a individuelně k plné spokojenosti zákazníka. Dělám však i pozáruční opravy, pokud je to možné.

Přebírka zboží od dopravce - důležité upozornění

    Zboží balím dle instrukcí České pošty, aby odolalo pádu z výšky 170cm, pojištěné a deklarované jako křehké. V případě, že Vám dojde balíček výrazněji poškozen (promáčklý roh, či hrana o více jak 3cm, nebo dokonce prořízlý obal) takovou zásilku nepřebírejte a trvejte na otevření před odpovědným pracovníkem pošty, jinak se reklamace těžko uplatňuje a hlavně vyřízení trvá dlouho.

   

 

Způsob dopravy
česká pošta, doporučeně, bublinková folie, dražší předměty - cenný balík ( u skla dvojí obal). Na Slovensko zasílám pouze při souhlasu s platbou v cenném psaní - moje banka nepodporuje převody peněz jiné měny. Na dobírku do zahraničí již nezazasílám!
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od DIATRETA

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--