Profil uživatele
Dílna Brandýs nad Orlicí
Prodávající
Brandýs nad Orlicí
Registrace: 5.5.2009

Ahoj všem;)

Jsme partička docela zlobivých holek z pasťáku a když je toho zlobení moc, tak nám naše paní vychovávatelka strčí do ruky klubíčka, hlínu, nitky, jehly, rydla a jiný roztodivný věci a chce po nás, ať si s tím chvilku hrajeme....jakože kdo si hraje nezlobí....no, pomáhá to jen někdy, ale občas z toho vzniknou i věci, který třeba někoho potěší....a tak neváháme a rádi nějakej ten kousek prodáme na jarmarku. Vydělaný korunky používáme na další materiál. Zatím bohužel nemůžeme prodávat tady na Fleru - protože náš ústav je školský zařízení...tak nás můžete občas potkat v Olomouci nebo v Praze na Jarmarku pro šikovné ručičky, který rok co rok pořádá Nadace Spolu dětem.

Ale krom toho umíme mýdla, tkáme koberce, šijeme na stroji, vyrábíme brože, plstíme, ryjeme linoryt, pleteme koše, plácáme z hlíny, batikujeme šály, korálkujeme a je toho ještě fůra.....jo a taky dobře vaříme!!!!!

Tady na Fleru jenom nakupujeme materiál a hlavně okukujeme a necháváme se inspirovat.

Nejbližší termín, kde nás můžete potkat je 13.12. 2013 v Pardubicích-(hypermarket Albert) na dalším pokračování jarmarků Jarmarky s Albertem, který pořádá nezisková organizace Spolu dětem a Nadační fond Albert.

A jedeme tam s našima "bráškama" z Králík - těšte se na ptačí budky, keramiku, ozdoby z včelího vosku, mejdlíčka a soli do koupele, přáníčka.....

Těší se Áďa, Verča, Nikča, Zdenča, Květuš, Evík, Niki ;)

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím