Domů Profil prodejce Dílna Končiny
Tereza Genzerová
  • aktivní prodejce od r. 2008
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 hodin.
  • Hošťálková, ČR
  • 2956 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (800) 100%
Nadšenci: 1903
Aktivita: aktivní
Prodáno: 2956
Registrace: 13.7.2008
Město: Hošťálková
Stát: ČR

Dílna Končiny

/ Prodávající
Novinky
999569
16.3.2022 Pomáháme UKRAJINĚ! Výtěžek z vybraných produktů poputuje na konto Člověk v tísni.

POMÁHÁME UKRAJINĚ, JSME V TOM SPOLEČNĚ!

VÝTĚŽEK Z VYBRANÝCH PRODUKTŮ PŘEVEDEME NA KONTO NADACE

ČLOVĚK V TÍSNI, SOS UKRAJINA!

imageimageimageimageimage

 

Vítáme Vás

S manželem, v kamenné dílně na valašských pasekách, vyrábíme pod značkou Končiny kožené výrobky.

Vše je ruční výroba - od pečlivého výběru kůže, přes řezání, barvení, návrhy vzorů a jejich aplikace až k finální úpravě opasků.

Všechny naše výrobky jsou z třísločiněné kůže- kůže činěná přírodními tříslovinami. Oproti běžným koženým konfekčním výrobkům, které jsou činěné chromem a jinými těžkými, zdraví škodlivými kovy!

Učíme se od těch nejpovolanějších řemeslníků a mistrů, neboť kraj, do kterého jsme se přistěhovali, je tradiční svoji sedlářskou a brašnářskou výrobou.

Rozhovor o našem řemesle a výrobcích si můžete přečíst zde :)

a video z naší dílny najdete tady :)

Kožené opasky vyrábíme na míru 

  

Opasky pro alergiky s nerezovou autorskou sponou a opasky s MONOGRAMEM

image

Prošívané opasky

Ručně šité peněženky

Najdete u nás i tradiční sedlářské a brašnářské výrobky

 

 Šité brašny, kabelky a jiné šité zboží vyrábíme hlavně zakázkově na přání konkrétního zákazníka. Při ručním šitím používáme tradiční sedlářské postupy a vybíráme jen ten nejkvalitnější materiál. Proto je každý šitý výrobek originálem, který vám poslouží doživotně :)

V galerii si můžete prohlédnout naši zakázkovou práci a v případě zájmu nás neváhejte kontaktovat:
   

Galerie zakázkové práce

 

 Spolupracujeme s dalšími českými autory a spolu s nimi vytváříme autorské opasky.

   

 

 Více o nás, o kůži, výrobě a informace ohledně měření opasků při objednávce, najdete v ostatních záložkách na této hlavní profilové stránce.

 

Končiny pohledem místního fotografa pana Pavla Sušně

 

 

TOPlist

Jak opasky měříme:

Délka uvedena u jednotlivých opasků je délka celé kožené části, bez přezky. Samozřejmě Vám vyrobíme i v jiných délkách, než jsou uvedené u popisu zboží. Pokud nám při objednávce uvádíte jinou délku, měříte-li opasek jinak, prosíme o specifikování.

Nejlepší je změřit starý opasek, který Vám sedí. Pokud nevíte délku pásku, stačí nám obvod pasu-resp.místa, kde bude opasek nošen. Vyrobíme opasek na míru.

 

Náramky: u náramků je uvedený obvod celého náramku-obvod zápěstí je o 1-2 cm menší, záleží zda preferujete volnější nebo úplejší náramek.

 

 

V případě nejasností ohledně velikostí nás kontaktujte! Na případné reklamace ohledně špatně změřené délky nebude brán zřetel. ( pokud však není opasek vyloženě zakázkový, atypický, domluvíme se na výměně). Dále nepřijímáme reklamace ohledně špatně umístěné přezky u jednostranných pásků a pásků s monogramem-přezka na pravé či levé straně- zakazník vidí opasek, který mu příjde na fotkách, žádně univerzální zapínání opasků dle pánské a dámské módy neexistuje :)

Kůže, ze které vyrábíme opasky a jiné výrobky pochází z českých krav, které jsou primárně chovány na maso, kůže vzniká jako vedlejší produkt! Používáme nejkvalitnější díl hověziny tj.krupon. Opasky jsou vyráběné z jednoho kusu kůže, nejsou lepené ani nepoužíváme štípenku.

Jaký je rozdíl mezi kvalitním opaskem z pravé kůže a nekvalitní napodobeninou, si můžete přečíst v našem blogu

 

Šité výrobky jsou ručně šité-ve smyslu v ruce, nikoliv na stroji- tradičním sedlářským stehem dvěmi jehlami,  Tuto techniku nelze nahradit strojovým šitím ani rádoby ručním šitím jednou jehlou, jak někteří jiní výrobci praktikují.

Více o ručním šití můžete najít v našem blogu o Ručně šité ohlávce pro koníka

 

 Prosím, mějte na paměti, že kůže je přírodní materiál. Můžou se na ni objevit drobné škrábance, jizvičky, menší fleky. Takovou kůži kupujeme v nejlepší koželužně na Moravě a kupujeme výhradně kůže 95-100% jakosti. Nesrovnávejte naše výrobky z rádoby koženým zbožím dostupným v běžných obchodech, opasky jsou sice naleštěné, bez jediného kazu, avšak tyto opasky v drtivé většině nejsou kožené a v žádném případě nejsou ručně vyráběné. Naše opasky jsou každý originálem, vydrží Vám celý život, při výrobě prošli poctivě čtyřmi rukami, každou rukou nepočítaně, proto si je dovolíme označovat za rukodělné. Taky v duchu praktičnosti, opasky jsou na držení kalhot :)

 

Údržba kožených výrobků: 

Doporučujeme zamezit styku s tekutinami a agresivními chemickými prostředky. Kožené výrobky je potřeba ošetřovat přírodními balzámy na bázi včelího vosku, koupíte u obuvníka či na internetu, dají se použít i různé přípravky na kožené sedačky či prostředky na motorkářské kožené doplňky. Vaše opasky a ostatní výrobky z kůže získají lesk a ochranu. Rádi vám poradíme!

 

 

 

 

 

 

 

 

Nabízíme také možnost opravit staré a nekvalitní opasky

nebo vyrobíme opasek k Vaší vlastní přezce.

více v blogu

 

We ship our goods worldwide. We offer wholesaled prices! Please contact us!

 

V případě jakýkoliv dotazů či přání nás kontaktujte.

 

Pěkné dny přejeme z Končin :)

Způsob dopravy
Zboží doručuje dopravní služba PPL. Zboží balíme do papírových krabiček. Pro slovenské zákazníky máme FIO účet, bez poplatků za převod prostředků.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler kluby
Zboží

Další zboží od Dílna Končiny

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--