Tento prodejce dočasně znemožnil nákup svého zboží až do 28.3.2039 00:00 z důvodu "Prodej dočasně uzavřen".
Obchod byl automaticky uzavřen z důvodu neaktivity.
Profil uživatele
disegno
Prodávající
Žďár nad Sázavou
Registrace: 23.9.2013

Jmenuji se Iveta Šimůnková a svůj ateliér, ve kterém navrhuji, stříhám a šiju, je ve Žďáře nad Sázavou. Sice jsem vystudovala obor Dějiny umění a Estetika, ale oděvní tvorbě se věnuji vlastně už od svých 5-6 let. Tehdy jsem totiž vytvořila první obleček: overal pro panenku. Jenže jsem nevěděla, že bych měla šaty komponovat a tvarovat "do prostoru" a tak jsem jednoduše panenku položila na látku, obkreslila, vystřihla a sešila. Takže první zkušenost.

Když bych měla nějak popsat svojí tvorbu, asi bych řekla, že mám ráda jistou zdánlivou jednoduchost, zajímavé barevné kombinace,  nenápadné střihové detaily. Prostě nic prvoplánového. Hodně mě inspirují současné architektonické realizace a design.

Na stránkách Fleru chci prezentovat jak "výraznější" práce, tak i tzv. basic modely, které je možné nosit každodenně a vzájemně kombinovat.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím