Profil uživatele
drobečky
Prodávající
Stružinec
Registrace: 8.8.2015

Drobečky jsou s láskou a radostí háčkované hračky, přikrývky a oblečení pro ty nejmenší. Když se nám narodila holčička začali jsem místo kupování hraček, vyrábět pro ni hračky sami, ze dřeva, z textilu a vlny. Nebyly dokonalé, ale byly vyrobené s nadšením a myšlenkou na toho kdo si s nimi bude hrát. Pro mě se tím okamžikem otevřel zcela nový, do té doby utajený svět a já jsem si uvědomila, že bych chtěla vyrábět hračky nejen pro naši dcerku, ale i pro další malé drobečky. Baví mě vymýšlet s čím by si naše holčička chtěla hrát a co by se líbilo mně, aby na sobě nosila za oblečení a obklopovalo její prostor.

Materiály, ze kterých háčkuji si pečlive vybírám, tak aby byly příjemné na dotek a splňovaly vlastnosti pro ně charakteristické. Mám ráda vlnu, bavlnu a velice také len a recyklované materiály.

Jsem zastáncem myšlenky, že dětem stačí pár krásných kvalitně vyrobených hraček, ke kterým si vytvoří vztah a zbytek si už mají objevovat prostřednictvím své fantazie okolo sebe sami. Bohužel, když se dívám okolo sebe, vidím, že děti jsou zahlceny kupou nic neříkajících křiklavých a hlučných výrobků. Dětem podle mě dnes chybí prostor pro fantazii a skutečnou hru. Plastové a trendy značkové hračky tedy u nás doma nepodporujeme a nekupujeme. Myslím, že se vyplatí si pečlivě vybírat věci, které tvoří každodenní prostor můj a mých nejbližších.

 

Na svém druhém profilu, jako mari.bou nabízím háčkované tlapky v teple...

 

vítejte...

 

 

* poděkování za vytvoření banneru patří mi.ui *

 

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
617972
24.4.2017 vložila jsem čepičky/od jara do podzimu :) https://www.fler.cz/zbozi...
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.