Domů Profil prodejce drobečky
  • aktivní prodejce od r. 2015
    Reaguje na objednávky obvykle do 5 hodin.
  • Stružinec, ČR
  • 4 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (2) 100%
Nadšenci: 87
Aktivita: aktivní
Prodáno: 4
Registrace: 8.8.2015
Město: Stružinec
Stát: ČR

drobečky

/ Prodávající
Novinky
617972
24.4.2017 vložila jsem čepičky/od jara do podzimu :) https://www.fler.cz/zbozi...

Drobečky jsou s láskou a radostí háčkované hračky, přikrývky a oblečení pro ty nejmenší. Když se nám narodila holčička začali jsem místo kupování hraček, vyrábět pro ni hračky sami, ze dřeva, z textilu a vlny. Nebyly dokonalé, ale byly vyrobené s nadšením a myšlenkou na toho kdo si s nimi bude hrát. Pro mě se tím okamžikem otevřel zcela nový, do té doby utajený svět a já jsem si uvědomila, že bych chtěla vyrábět hračky nejen pro naši dcerku, ale i pro další malé drobečky. Baví mě vymýšlet s čím by si naše holčička chtěla hrát a co by se líbilo mně, aby na sobě nosila za oblečení a obklopovalo její prostor.

Materiály, ze kterých háčkuji si pečlive vybírám, tak aby byly příjemné na dotek a splňovaly vlastnosti pro ně charakteristické. Mám ráda vlnu, bavlnu a velice také len a recyklované materiály.

Jsem zastáncem myšlenky, že dětem stačí pár krásných kvalitně vyrobených hraček, ke kterým si vytvoří vztah a zbytek si už mají objevovat prostřednictvím své fantazie okolo sebe sami. Bohužel, když se dívám okolo sebe, vidím, že děti jsou zahlceny kupou nic neříkajících křiklavých a hlučných výrobků. Dětem podle mě dnes chybí prostor pro fantazii a skutečnou hru. Plastové a trendy značkové hračky tedy u nás doma nepodporujeme a nekupujeme. Myslím, že se vyplatí si pečlivě vybírat věci, které tvoří každodenní prostor můj a mých nejbližších.

 

Na svém druhém profilu, jako mari.bou nabízím háčkované tlapky v teple...

 

vítejte...

 

 

* poděkování za vytvoření banneru patří mi.ui *

 

Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od drobečky

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--