Zboží je dočasně skryto z důvodu stěhování. Opět bude vystaveno během měsíce října 2012. Na Slovensko a do zahraničí nezasíláme. Navýšení poštovného u větších objednávek: 1 sada nebo 1 ks rouna poštovné 40,- Kč... více »
Profil uživatele
Duhová vlna
Prodávající
Roudnice nad Labem
Registrace: 25.1.2010

POZOR!

Zboží je dočasně skryto z důvodu stěhování. Až proběhnou všechny změny bude zboží opět vystaveno. Počítáme koncem září počátkem října 2012. Děkujeme za pochopení.

V naší nabídce najdete ručně barvené rouno, které surové v přírodním stavu nakupujeme na české farmě. Nové odstíny najdete v našem obchodě zase po Novém roce.

Rouno odmotáním z velkého vlněného česance je následně obarveno ve vařící barvící lázni, volně sušeno a takto ho nabízíme k prodeji. Je vhodné k plstění šperků, kuliček, zvířátek, broží a dále jako barvená surovina k česání na bubnové česance a následnému předení.

Rouno od Duhové vlny nakoupíte pouze na fleru!

Barvení provádíme ručně barvami vhodnými pro vlnu. Vzájemně je mícháme a necháváme se překvapit vzniklými odstíny. Budeme rádi, když nahlédnete do našeho obchodu zde na Fleru a barevné rouno vás osloví.

Pokud vidíte v našem zboží odstín rouna, který se vám líbí a váháte, tak neváhejte. Ne vždy se podaří nabarvit další stejný odstín na přání zákazníka. Barvy čarují...

Všem našim současným, věrným i budoucím zákazníkům přejeme krásný den a radost z tvoření.

Klub:

Ateliér TEWA, LOTR a Duhová vlna mají klub pro své fanoušky a zákazníky, kde se můžete dozvědět o novinkách, co se připravuje a děje.

TIP! Pokud si vyberete zboží ještě v těchto obchodech, pošleme vám vše v jedné zásilce a za jedno poštovné. Napište nám o tom v poznámce u objednávky. Děkujeme.

Creative Commons License Prosím respektujte autorská práva!

........................................................................................................

Duhová vlna doporučuje:

Kazo plstí svá krásná zviřátka z ručně barveného rouna od Duhové vlny. Kliknutím na fotografii navštívíte její obchod zde na Fleru.

Způsob dopravy
Česká pošta, doporučená zásilka, u balíku s uvedenou cenou a doporučeně.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím