Domů Profil prodejce Ateliér TEWA
  • aktivní prodejce od r. 2008
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
  • Roudnice nad Labem, ČR
  • 3946 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (1536) 100%
Nadšenci: 2166
Aktivita: aktivní
Prodáno: 3946
Registrace: 27.1.2008
Město: Roudnice nad Labem
Stát: ČR
Důležitá informace: Ze závažných zdravotních důvodů je pozastavena výroba na zakázku dlouhodobě na neurčito,viz. profil. E-shop funguje bez omezení. Děkuji za pochopení. Objednávky odesílám 1x týdně.
Tento prodejce dočasně znemožnil nákup svého zboží až do 21.3.2039 00:00 z důvodu "Prodej dočasně uzavřen".
Obchod byl automaticky uzavřen z důvodu neaktivity.

Ateliér TEWA

/ Prodávající
Novinky
430464
2.10.2015 Novinka! Vloženy trojcípé šátky vesele batikované na hlavu pro ženy po chemoterapii v různých velikostech zde: www.fler.cz/shop/atelier-...

NOVINKA!

A tělo občas povolí a dovolí! Našila jsem a nabatikovala nejdřív pro sebe, ale nyní i pro vás ženy po chemoterapii: trojcípé šátky různých velikostí z jemné viskózy, ale i fáčoviny. Nemusí se žehlit a moc příjemně se nosí. Testováno osobně na mne ;-)

Buďte originální a své. Vyberte si šátek vaší oblíbené barvy a zvýrazněte svou osobnost = zahoďte paruku!

Šátky pro ženy po chemoterapii

Důležité upozornění pro zákazníky!

Ze závažných zdravotních důvodů nemohu dlouhodobě vyhovět vašim požadavkům a vyrábět na zakázku. Pozastaveno je i složitější a namahavější šití a barvení.

Co se ještě v e-shopu bude dít?

Na podzim budou vloženy oblíbené fáčové šály, které mám nabarvené ještě před nemocí a ráda bych je v nejbližší době nafotografovala a vložila k prodeji. Před Vánocemi věřím, že už bude líp a budu schopna i doplnit výběr ořechových skořápkových ozdob na stromeček.


Pokud jste zde nenašli co jste hledali, podívejte se také k LOTRovi, kde najdete originální bytový textil, různé doplňky, magnety, tašky nebo na můj výtvarný profil SvatavaJ, kde najdete serigrafie, obrazy a recyklované předměty do interiéru.

Ručně barvené šály pro oživení vašeho podzimního a zimního outfitu. Šály jsou užší a z jemnější fáčoviny, než dobře známé a oblíbené fáčové šály zimní a podzimní, které znáte.

Ateliér TEWA vznikl v roce 2002 a založila jej výtvarnice SvatavaJ. V nabídce ateliéru najdete především kvalitní a originální řemeslnou textilní tvorbu. Pracujeme s přírodní materiály - bavlna, viskoza, organýn a fáčovina. K tisku využíváme vlastní sítotisk. Látky a šály barvíme ručně v horkých lázních. V menší míře najdete v našem obchodě ještě batikované oděvy, ale jedná se spíše o doprodej. Ukončili jsme práci na zakázku, chceme se také věnovat svým dalším aktivitám a volné výtvarné tvorbě. Děkujeme za pochopení.

V současné době nejvíce a i nadále šijeme a ručně barvíme fáčové šály. Věříme, že vám výrobky z Ateliéru TEWA budou dělat radost a budete s nimi spokojeni.

Rozhovor s výtvarnicí Svatavou Jirmusovou najdete v Osobnostech fler.cz. Přečíst si ho můžete zde: V objetí batiky - Ateliér Tewa

Textilní šperky doplněné velkými plstěnými korály. Rouno na plstění je barveno ručně v Ateliéru TEWA.

Fáčové šály se staly hitem. Šijeme a doplňujeme je do našeho obchodu průběžně. Můžete se těšit na osvědčené odstíny.

ROZHOVOR 

ROZHOVOR s mou osobou pro časopis Praktická žena a pro FlerMagazín vytvořila redaktorka Helena Görnerová. Sice v těm zrovna LOTRovatím a tisknu sítotiskem, ale je to nahlédnutí do Ateliéru TEWA.

Foto: Helena Görnerová

Foto: Helena Görnerová

 

 

 

Ateliér TEWA píše články pro Fler Magazín:

Spolupracujeme s výtvarnicí - šperkařkou Kateřinou Böhmovou, která svou originální tvorbou citlivě a s lehkostí doplňuje některé z našich batikovaných oděvů, šátků a šál.

Ateliér TEWA se zapojil do projektu Mó-Mo. Každý měsíc spolupracoval společně s chochojanou a Žirafkou Hankou na článku pro Fler MAG a montoval některý z outfitů:

Creative Commons License

Prosím respektujte autorská práva! Děkujeme.

 

Návštěvnost profilu:

TOPlist
Měřeno od 3.10.2009

Způsob dopravy
Objednané zboží zasíláme v doporučených zásilkách přes Českou poštu. Poštovné je stanoveno u každého vystaveného zboží. Po potvrzení objednávky lze poštovné ještě upravovat podle hmotnosti zásilky.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Zboží

Další zboží od Ateliér TEWA

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Menu
--