Domů Profil prodejce Ateliér TEWA
  • aktivní prodejce od r. 2008
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
  • Roudnice nad Labem, ČR
  • 3946 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (1734) 100%
Nadšenci: 2178
Aktivita: aktivní
Prodáno: 3946
Registrace: 27.1.2008
Město: Roudnice nad Labem
Stát: ČR
Důležitá informace: Ze závažných zdravotních důvodů je pozastavena výroba na zakázku dlouhodobě na neurčito,viz. profil. E-shop funguje bez omezení. Děkuji za pochopení. Objednávky odesílám 1x týdně.
Tento prodejce dočasně znemožnil nákup svého zboží až do 21.3.2039 00:00 z důvodu "Prodej dočasně uzavřen".
Obchod byl automaticky uzavřen z důvodu neaktivity.

Ateliér TEWA

/ Prodávající
Novinky
430464
2.10.2015 Novinka! Vloženy trojcípé šátky vesele batikované na hlavu pro ženy po chemoterapii v různých velikostech zde: www.fler.cz/shop/atelier-...

NOVINKA!

A tělo občas povolí a dovolí! Našila jsem a nabatikovala nejdřív pro sebe, ale nyní i pro vás ženy po chemoterapii: trojcípé šátky různých velikostí z jemné viskózy, ale i fáčoviny. Nemusí se žehlit a moc příjemně se nosí. Testováno osobně na mne ;-)

Buďte originální a své. Vyberte si šátek vaší oblíbené barvy a zvýrazněte svou osobnost = zahoďte paruku!

Šátky pro ženy po chemoterapii

Důležité upozornění pro zákazníky!

Ze závažných zdravotních důvodů nemohu dlouhodobě vyhovět vašim požadavkům a vyrábět na zakázku. Pozastaveno je i složitější a namahavější šití a barvení.

Co se ještě v e-shopu bude dít?

Na podzim budou vloženy oblíbené fáčové šály, které mám nabarvené ještě před nemocí a ráda bych je v nejbližší době nafotografovala a vložila k prodeji. Před Vánocemi věřím, že už bude líp a budu schopna i doplnit výběr ořechových skořápkových ozdob na stromeček.


Pokud jste zde nenašli co jste hledali, podívejte se také k LOTRovi, kde najdete originální bytový textil, různé doplňky, magnety, tašky nebo na můj výtvarný profil SvatavaJ, kde najdete serigrafie, obrazy a recyklované předměty do interiéru.

Ručně barvené šály pro oživení vašeho podzimního a zimního outfitu. Šály jsou užší a z jemnější fáčoviny, než dobře známé a oblíbené fáčové šály zimní a podzimní, které znáte.

Ateliér TEWA vznikl v roce 2002 a založila jej výtvarnice SvatavaJ. V nabídce ateliéru najdete především kvalitní a originální řemeslnou textilní tvorbu. Pracujeme s přírodní materiály - bavlna, viskoza, organýn a fáčovina. K tisku využíváme vlastní sítotisk. Látky a šály barvíme ručně v horkých lázních. V menší míře najdete v našem obchodě ještě batikované oděvy, ale jedná se spíše o doprodej. Ukončili jsme práci na zakázku, chceme se také věnovat svým dalším aktivitám a volné výtvarné tvorbě. Děkujeme za pochopení.

V současné době nejvíce a i nadále šijeme a ručně barvíme fáčové šály. Věříme, že vám výrobky z Ateliéru TEWA budou dělat radost a budete s nimi spokojeni.

Rozhovor s výtvarnicí Svatavou Jirmusovou najdete v Osobnostech fler.cz. Přečíst si ho můžete zde: V objetí batiky - Ateliér Tewa

Textilní šperky doplněné velkými plstěnými korály. Rouno na plstění je barveno ručně v Ateliéru TEWA.

Fáčové šály se staly hitem. Šijeme a doplňujeme je do našeho obchodu průběžně. Můžete se těšit na osvědčené odstíny.

ROZHOVOR 

ROZHOVOR s mou osobou pro časopis Praktická žena a pro FlerMagazín vytvořila redaktorka Helena Görnerová. Sice v těm zrovna LOTRovatím a tisknu sítotiskem, ale je to nahlédnutí do Ateliéru TEWA.

Foto: Helena Görnerová

Foto: Helena Görnerová

 

 

 

Ateliér TEWA píše články pro Fler Magazín:

Spolupracujeme s výtvarnicí - šperkařkou Kateřinou Böhmovou, která svou originální tvorbou citlivě a s lehkostí doplňuje některé z našich batikovaných oděvů, šátků a šál.

Ateliér TEWA se zapojil do projektu Mó-Mo. Každý měsíc spolupracoval společně s chochojanou a Žirafkou Hankou na článku pro Fler MAG a montoval některý z outfitů:

Creative Commons License

Prosím respektujte autorská práva! Děkujeme.

 

Návštěvnost profilu:

TOPlist
Měřeno od 3.10.2009

Způsob dopravy
Objednané zboží zasíláme v doporučených zásilkách přes Českou poštu. Poštovné je stanoveno u každého vystaveného zboží. Po potvrzení objednávky lze poštovné ještě upravovat podle hmotnosti zásilky.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Zboží

Další zboží od Ateliér TEWA

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--