Profil uživatele
Žirafka Hanka
Hana Konečná | prodávající
Brno
Registrace: 20.2.2009

Jmenuji se Hana Konečná a ráda bych vám dala nahlédnout do svého světa plného barev, které se překvapivě mění, světa třpytu a lesku, světa kouzelných her se světlem.

Většinu mých výrobků fotoaparát věrohodně nezachytí. Neváhejte se proto zeptat, případně si domluvit osobní schůzku při které si budete vše moct prohlédnout na vlastní oči. Momentálně sídlím v Brně, ale často (a ráda) jezdím do Prahy a do Bratislavy.

Barevná kouzla tvořím pomocí laků na nehty, které sbírám. Moje sbírka čítá již téměř tisíc kusů a obsahuje vzácné kousky z Austrálie i Brazílie. Také si míchám vlastní barvy ze zajímavých pigmentů a třpytek. Různými technikami vytvářím obrázkové motivy a abstraktní vzory. Dalším materiálem, který mi umožňuje pracovat s širokou škálou barev a textur, je polymerová hmota.

Barevné vrstvy chrání před vnějšími vlivy a zubem času skleněné kabošony nebo křišťálová pryskyřice.

Při tvorbě šperků dávám přednost stříbru a nerezové oceli. Jako prodejce výrobků ze stříbra jsem registrovaná na puncovním úřadě. Všechny mé výrobky, které obsahují drahé kovy, jsou v souladu s platnými zákony označeny ryzostní značkou:

 

 


Způsob dopravy
Zboží zasílám doporučeně nejčastěji druhý den po připsání peněz na účet. Osobní převzetí je možné Brně v Masarykově čtvrti. Pokud chcete vidět šperky naživo, nebojte se ozvat, určitě se domluvíme.
Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
767590
27.11.2018 Chcete šperk na zakázku na vánoce? Objednejte si včas! V prosinci už budu přijímat jen omezený počet zakázek, tak ať se na vás dostane! Stačí napsat zprávu a domluvíme se!
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.