Moji milí zákazníci, děkuji za vaši přízeň, ale následující měsíce nebudu vyřizovat žádné objednávky, přesný termín znovuotevření prodeje zatím nestanovuji. Děkuji za pochopení.
Profil uživatele
Dvě nožky
Prodávající
Brno Bystrc
Registrace: 1.1.2016

 

dvě nožky

 

O HRAČKÁCH

Dvounožáci jsou autorské hračky vyrobené především z bavlněných látek a ze syntetických materiálů jako je fleece nebo plyš. Všechny hračky jsou ručně šité v malé domácí dílně. Pro co největší odolnost je vše přišito a sešito trojitým stehem a podžehleno vlizelínem. Obličejíky dvounožáků jsou ručně vyšívané.

Péče o dvounožáky: lze prát v ruce jemným promačkáním nebo v pračce na krátký program při teplotě max. 30°C.

Dvounožáci nemají kvůli velké finanční náročnosti certifikát o zdravotní nezávadnosti a vhodnosti pro děti do 3 let, tím pádem musí být označeni jako nevhodní pro děti do 3 let.

Rozhovor pro Fler MAG

 

DĚKUJI, ŽE RESPEKTUJETE AUTORSKOU PRÁCI A DVOUNOŽÁKY NEKOPÍRUJETE ANI NENAPODOBUJETE.

 

Způsob dopravy
Dvounožáky posílám Českou poštou dle způsobu dopravy zvoleného nakupujícím. Balíčky posílám po přijetí platby dle dostupnosti zboží (uvedeno v objednávce) nebo v předem domluveném termínu. Berte prosím na vědomí, že doručení doporučeného psaní a doporučeného balíčku může trvat až týden, pokud na balíček chvátáte, zvolte možnost balík do ruky nebo balík na poštu, tyto balíčky budou doručeny následující pracovní den po jejich odeslání. Osobní předání není z časových a organizačních důvodů možné.
Obchodní podmínky

Obchodní podmínky pro prodej dvounožáků,

které vyrábí a prodává Pavlína Štrejbarová, IČ: 053 74 197,

se sídlem Kostelní Radouň 52, PSČ 378 42

 

I.

Koupě dvounožáka

 1. Dvounožáky si můžete koupit tak, že učiníte na Fleru objednávku konkrétního vystaveného dvounožáka. Tutu objednávku Vám následně potvrdím a tím je kupní smlouva uzavřena.
 2. Pokud se dohodneme na dodání jiného dvounožáka, než je vystaven na Fleru, připravím Vám na něj na Fleru rezervaci, prostřednictvím které si jej objednáte. Tuto objednávku Vám následně potvrdím a tím je kupní smlouva uzavřena. Pro veškerou komunikaci dobře poslouží možnost posílání zpráv přímo na Fleru.
 3. Tyto obchodní podmínky jsou nedílnou součástí kupní smlouvy, kterou spolu uzavíráme.
 4. S ohledem na pracovní a jiné vytížení si vyhrazuji právo objednávku odmítnout a kupní smlouvu tedy neuzavřít.

II.

Platba

 1. Po objednání dvounožáka je nutné jej zaplatit. Poté, co objednávku potvrdím, přijdou Vám údaje potřebné pro zaplacení dvounožáka bankovním převodem. Celkovou cenu včetně nákladů na dodání budete vědět již před učiněním objednávky.
 2. Dvounožák je zaplacený (včetně nákladů na jeho zabalení a dodání), jakmile mi peníze dorazí na účet.

 

III.

Dodání

 1. Dvounožáky posílám pečlivě zabalené poštou nebo se můžeme dohodnout na osobním předání v Brně-Bystrci. Způsob doručení můžete vybrat při objednávání a odrazí se na celkové ceně Vašeho nákupu. V případě poštovního doručení sdělím České poště Váš
  e-mail nebo telefonní číslo, pokud mi takové údaje sdělíte, aby Vás mohla Česká pošta předem informovat o doručení a dvounožák tak mohl dělat radost malým i velkým dětem co nejdříve.
 2. Doba dodání je uvedena u každého dvounožáka a počítá se ode dne, kdy mi platba dorazí na účet. Věnujte tedy prosím pozornost údaji o době dodání u dvounožáka, kterého si chcete objednat.

 

IV.

Práva z vadného plnění

 1. Dvounožáky vyrábím s velkou pečlivostí a dávám si velký pozor na to, aby byli opravdu úžasní a bez vad. Pokud by se však náhodou stalo, že bude mít Váš dvounožák nějaké vady, společně se na to podíváme. Když to bude možné, pošlete mi fotografii vady, a celá záležitost bude vyřešena k Vaší spokojenosti. Vadného dvounožáka Vám mohu opravit, pokud to bude možné, případně jej vyměním či poskytnu slevu z kupní ceny.

 

V.

Odstoupení od smlouvy

 1. Vzhledem k tomu, že si ode mne kupujete dvounožáka přes internet, můžete od kupní smlouvy odstoupit, a to do 14 dnů ode dne, kdy Vám dvounožák dorazil. Odstoupení od smlouvy mi můžete dát vědět ideálně napsáním zprávy k objednávce, kterou jste daného dvounožáka nakoupili.
 2. Poté, co mi dáte vědět, že jste odstoupili od smlouvy, zašlete mi do 14 dnů dobře zabaleného dvounožáka zpět na mou doručovací adresu: Brno, Laštůvkova 720/43, PSČ 635 00. Neposílejte mi jej však na dobírku, takový balíček bych nepřevzala. Jakmile se mi dvounožák vrátí, zašlu Vám peníze na účet, ze kterého mi od Vás dorazily, případně na účet, který mi při odstoupení od smlouvy sdělíte.

 

VI.

Něco za závěr

 1. Občanský zákoník mi ukládá povinnost Vás informovat o mnohém. To hlavní jsem rozepsala výše. Co se nevlezlo do přechozích článků těchto obchodních podmínek, naleznete zde.
 2. Podnikám legálně, živnostenský úřad o mně ví, stejně jako spousta dalších našich úřadů.
 3. Dvounožáky můžete bez obav prát v pračce na šetrný program při teplotě max. 30 °C.
 4. Tím, že mi sdělujete Vaše osobní údaje (zejména jméno, příjmení, adresu, případně telefonní číslo nebo e-mail), souhlasíte, abych je použila výhradně pro účely kupní smlouvy (zejména pro dodání zboží).
 5. V případě, že by se stalo, že s něčím nebudete spokojeni, a nevyřešíme problém spolu, můžete se obrátit pro mimosoudní řešení sporu na Českou obchodní inspekci. Jejich internetová adresa je www.coi.cz.
 6. V případě, že zde něco není výslovně upraveno, řídíme se příslušnými ustanoveními občanského zákoníku.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím