Domů Profil prodejce Eco Thread Co.
  • aktivní prodejce od r. 2016
    Reaguje na objednávky obvykle do 3 hodin.
  • Tlumačov, ČR
  • 70 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (21) 100%
Nadšenci: 144
Aktivita: aktivní
Prodáno: 70
Registrace: 10.10.2016
Město: Tlumačov
Stát: ČR

Eco Thread Co.

/ Prodávající
Novinky
1008329
18.5.2022 Krásný den, včera přibyly dvě nové kategorie - scrunchies tedy gumičky do vlasů, a ručně vyšívané peněženky :D Tak se podívejte a nechte případně komentáře, budu moc ráda! https://www.fler.cz/shop/... https://www.fler.cz/shop/...

Projekt Eco Thread Co. vznikl v roce 2014 za mého pobytu v Austrálii sloučením nabytých dovedností po studiu módního designu a snaze o využití jednoho z principů permakultury - využívání dostupných zdrojů. Vyrábět vlastní látky ještě nedovedu, ale zato můžu využívat ty "z druhé ruky", kterých je víc než dost.

Koupí mojí tašky tedy nejen, že podpoříte dobrou věc, ale můžete si být i jisti, že budete nosit naprostý originál! 

Roll top backpack retro vinyl bag funky bag upcycled image 2Zero waste market bag upcycled origami bag Mother's Day image 0

Japanese knot bag linen eco friendly bag stylish purse gift image 0Mother's day gift pink arrow bag brown vegan leather image 0

Vertical zipper backpack up cycled fabrics one of a kind bag image 0 Eco leather backpack up cycled bag mini backpack purse image 0

Každá moje taška je originál, tak proč si navíc nedopřát luxus vlastního designu? Pokud máte oblíbený kousek oblečení, starý pásek, nebo třeba přehoz, který už se Vám nehodí do bytu, ale se kterým se nechcete úplně rozloučit, pošlete mi je a já jim vdechnu nový život!

Pokud se Vám líbí některý design, ale máte rádi kontrétní barvu, neváhejte mě kontaktovat a na něco společně přijdeme :)

 

... o mně

V daleké Austrálii na jihovýchodním cípu ostrova Tasmánie je u pláže malý cihlový domek, který byl pět krásných let mým domovem. Odtud pochází můj partner, se kterým sdílíme jak kreativního ducha, tak lásku k Zemi a šetrnému využívání toho, co nám nabízí. Projekt Eco Thread Co. vznikl právě tam.

Při studiu permakultury se mi ještě více upevnilo ekologické smýšlení a snaha o minimalizaci odpadu a maximalizaci využití toho, co se za odpad často považuje.. Poté jsem se rozhodla si splnit ještě dávný sen - studium na výtvarné škole, obor "fashion design", který mi dal základy práce s látkami a tvorby střihů.

Po roce jsme se ale rozhodli se přestěhovat do České Republiky i s kontejnerem plným nábytku, mušlí, tasmánského dřeva, nasbíraných látek a spousty jiných pokladů...a tak projekt ETC. pokračuje v Evropě! 

Ranní výhled z okna

 

... o taškách 

Během studia jsem potřebovala pořádnou velkou kabelu, do které by se vlezlo všechno, co člověk ve škole potřebuje. Nu a pak jsem jednoho dne narazila na XXL sukni z krásné látky plus kožený opasek a nápad byl na světě...

Všechny moje tašky jsou směsicí nalezených, darovaných a koupených materiálů, nejčastěji právě ze second hand obchodů. Všechny látky a materiály jsou vyprané či pečlivě přebrané, ale z povahy věci je možné určité opotřebení nebo patina...které podle mě ovšem jenom přidává jejich kouzlu! U každé tašky vypisuji původ látek, a Vy si pak můžete domyslet zbytek jejich příběhu... Většina lidí si neuvědomuje, jakým jedům jsou nové látky při své výrobě vystavovány a že kdyby to věděli, nové oblečení by jistě důkladně oprali, než by jej začli nosit!

Milovníky Austrálie potěší, že většina mých látek pochází právě z Tasmánie, po koupi nějaké mojí tašky se tedy můžou chlubit velmi originální, ekologickou exotikou :) 

 

 

Způsob dopravy
Zboží zašlu pokud možno v recyklované kartonové krabici, u menších tašek jako doporučené psaní (80 Kč), u větších tašek tašek je dopravné 120 Kč. Pokud jste z Kroměřížského kraje, můžeme se domluvit na osobním předání :)
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Eco Thread Co.

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--