Domů Profil prodejce Eggo
Jakub Jarolím
  • aktivní prodejce od r. 2012
    Reaguje na objednávky obvykle do 18 hodin.
  • Praha 3, ČR
  • 1211 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (353) 100%
Nadšenci: 3337
Aktivita: aktivní
Prodáno: 1211
Registrace: 11.1.2012
Město: Praha 3
Stát: ČR
Důležitá informace: Vážení zákazníci, všechny naše produkty můžeme vyrobit v jedné z 11 nabízených barev. Zároveň Vás prosím o sledování uváděných rozměrů zboží, abychom se tak vyhnuli případným nedorozuměním. Děkuji, Jakub.

Eggo

/ Prodávající
Novinky
886325
9.6.2020 S přicházejícím podzimem nastal čas malinko osvěžit náš sortiment. Na své si přijdou hlavně dámy, pro které jsem navrhli kabelky Kroeber a Vico. Mysleli jsem ale i na cestovatele, kteří jistě ocení cestovní tašku Ferguson. Mrkněte do našeho obchodu mějte se krásně přátelé!

Zabývám a bavím se designováním a výrobou doplňků z pravé kůže. Pracuji výhradně s těmi nejkvalitnějšími materiály. Všechny mé výrobky jsou svým způsobem jedinečné a všechny procházejí mýma rukama.

Kůži si sám barvím kvalitními voděodolnými barvami. Narozdíl od materiálů imitujících kůži, pravá a velmi kvalitní kůže, kterou používám, s časem nabývá na kráse. 

 

Zajímá-li Vás více informací o tom, jak Eggo vznikalo, podívejte se na Můj kreativní svět. Doporučuji také spot o tom, jak přichází na svět opasek Eggo Spencer

Na Fleru zakoupené zboží si můžete osobně vyzvednout v Praze na Žižkově (v objednávce zadejte volbu osobní odběr). Můžete se podívat, jak vypadá naše běžné ráno v Eggu. Po České republice doručuje naše zboží DPD, na Slovensko putuje s Českou poštou. 

 

 

Kdyby Vás zajímalo cokoli dalšího, neváhejte nám poslat zprávu.

Jakub Jarolím

 

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Eggo

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Menu
--