Domů Profil prodejce egokeros
  • aktivní prodejce od r. 2013
    Reaguje na objednávky obvykle do 1 hodiny.
  • Všenory, ČR
  • 5 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (8) 100%
Nadšenci: 9
Aktivita: aktivní
Prodáno: 5
Registrace: 31.10.2013
Město: Všenory
Stát: ČR

egokeros

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.


Egokeros znamená v řečtině kozoroh.

Kozoroh je znamení,ve kterém jsem se narodila.A proč zrovna v řečtině?Je to jeden z jazyků,které při své práci průvodkyně používám.

Tvoření mě baví odjakživa.V dětství patřila k mým nejohmatanějším knížkám zeleno -černá brožurka s názvem "200 prací pro dovedné ruce".Podle návodů v ní obsažených jsem spolu s mým zručným tatínkem vyráběla papírové a dřevěné krabičky a hračky,vánoční ozdoby z přírodních materiálů a pletla šály za pomocí jednoduchého pletacího stroje sestávajícího z prkýnka s natlučenými hřebíky.Užila jsem si při tom spoustu zábavy.

Nadšení pro ruční práce mě neopustilo ani v dospělosti.Vytváření různých věciček je pro mě příjemným relaxem.Maluju na sklo,vyšívám,vyrábím si vlastní přáníčka.A v poslední době jsem propadla magickému světu korálků.

Mám ráda přírodní materiály a veselé barvy. Proto  jsou moje věci většinou hodně barevné.Nedokážu tvořit něco,co bych sama nenosila.Při jakékoliv koupi se vždy snažím podporovat lokální výrobce.Proto i k mému tvoření používám především skleněné korálky z Jablonecka.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kovové komponenty,pokud není uvedeno jinak,jsou z obecného kovu.Najdete tu ale řadu náušnic s háčky z chirurgické oceli,tudíž vhodné i pro alergiky.Na přání mohu také použít háčky ze stříbra.Délku náhrdelníků jde taktéž upravit,stačí mě kontaktovat interní poštou.


Zboží posílám doporučeně Českou poštou.Je zabaleno v bublinkové obálce a obaleno fólií.Poštovné a balné je 42 Kč.Je možné se domluvit i na osobním odběru v Praze.

 

Způsob dopravy
Česká pošta,doporučeně,v bublinkové fólii a obálce. Je možné osobní převzetí v Praze.V případně zájmu mě kontaktujte interní poštou.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od egokeros

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--