Profil uživatele
Eirellin
Prodávající
Kladno
Registrace: 9.9.2009

Krásný den,

vítám Vás ve svém světě, v mém virtuálním obchůdku :-).

 

V nabídce najdete například polštářky s našívanými aplikacemi zvířátek, nebo květů, či obrázky "panenek" v historických oděvech.

Postupně také stále vkládám nové a nové kousky související s projektem, který nosím v hlavě od března 2007, a v rámci nějž jsem vám měla možnost postupně představit osm dívek, osm hrdinek, osm charakterů... osm inspirací. Jsou to: Majroei - dcera krále Pobřeží a Ostrovů, Airia - strážkyně Pouští a Chrámu, Silfaen z Říše rudozlatých draků, Bearien z ledových hor Eglereru, Irsilei an Effresseia, Nallis ze Země starých hradů, Sorchen z Ledových plání a Eirellin z Velkého lesa. V jednotlivých sekcích najdete jak obrázky všech hrdinek, tak šperky inspirované veršemi o nich.

Krom toho si ode mne můžete třeba nechat namalovat tričko, v nabídce se mužete nechat inspirovat těmi, která si už u mne nechal namalovat někdo před Vámi. Jsou tam nejen trička pro chlapy, ale i bodýčka pro nejmenší.

Nově jsou v nabídce též trička s aplikacemi pro malé parádnice, dečky pro miminka s našívanými aplikacemi, hračky...  A stále chystám i spoustu dalších novinek :-)

 

 

Miluji krásné věci... miluji příběhy... miluji krásné věci s příběhem...

 

Nápadů mám mnohem víc, než stíhám tvořit, občas je to frustrující, ale asi bych už ani jinak fungovat nemohla...

Vaše Eirellin

 

 

 

Vše je vyrobeno v nekuřáckém prostředí a v prostředí bez zvířecích alergenů

 

Jmenuji se Janka... ale oslovení Eirellin, už je mi za ta léta bližší... tedy za těch sedmnáct let, co jsem to jméno pro sebe objevila... i můj manžel mne poznal právě jako Eirellin... ovšem vůbec nejčastěji v poslední době slýchám na: "Mami. Mami! Mami? Mamíííí!"... jsem totiž maminkou čtyř dětí - vnímavého a zvídavého třeťáka Benedikta, obratného a mazaného divocha a prvňáka Samuela, sladké a šikovné princezny Eliany Marie a roztomiloučké malinké princezničky Bereniky Anny.

Posledních deset let jsem tedy především mámou na plný úvazek, a znalosti a zkušenosti získané při studiu oděvního návrhářství a výtvarné výchovy, tak vkládám především do tvorby pro svoje děti. Všechny ty hračky, sukýnky, trička, didaktické pomůcky, dětské dečky, polštářky a podobně původně vznikly a mnohé další zrovna vznikají právě pro ně. 

Miluji svoje děti a svého manžela, miluji ranní nevstávání z vyhřáté postele a také nerušené čtení (což ani jedno aktuálně nejde moc dohromady se čtyřmi malými dětmi...:-) ), miluji čerstvě upečené pečivo, domácí makový koláč, čokoládu, hermelín na rozpečených rohlících... Miluji pokroucené tvary borovic rýsující se v zapadajícím slunci, šumění větru v duboví, zurčení potoka a kapky deště... zvláště za oknem... Miluji světlo prodírající se lesním příkrovem... Miluji barvy kvetoucích květů... Miluji dlouhé rozprávění u ohně za letních večerů...

Miluji krásné věci... miluji příběhy... miluji krásné věci s příběhem...

 

 

Na závěr bych se ráda podělila o citát, jehož autorem je svatý František z Assisi: "Kdo pracuje rukama, je dělník. Kdo pracuje rukama a hlavou, je řemeslník. Kdo pracuje rukama, hlavou a srdcem, je umělec."

 

 

Způsob dopravy
Po připsání platby na můj účet zasílám zboží doporučeně v bublinkové obálce, popř. balíku s bublinkovou fólií. Obrázky prodávané v rámečcích a šperky s příběhem navíc v dárkovém balení. Po domluvě možná platba i formou dobírky. V tom případě ovšem počítejte s navýšením poštovného (z 60- na 100,-).
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
774224
19.12.2018 Vloženy šperky s autorskými obrázky zalitými v pryskyřici :-) https://www.fler.cz/zbozi...
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím