Domů Profil prodejce Ekomama
  • aktivní prodejce od r. 2011
    Reaguje na objednávky obvykle do 12 hodin.
  • Nová Včelnice, ČR
  • 2054 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (486) 100%
Nadšenci: 1223
Aktivita: aktivní
Prodáno: 2054
Registrace: 8.9.2011
Město: Nová Včelnice
Stát: ČR

Ekomama

/ Prodávající
Novinky
876668
15.4.2020 Slíbené plenečky pro bezplenkáčky :-)

Buďte vítáni Úsměv

 

.... a je to tady ....

Johanka Mia ❤️ sluníčko naše ❤️ se narodila.

 

♥ Ekomamčátek je o jednoho víc. ♥ Osm - fakt že jo! 

 

Jak jstes všimli, často přibývají věci podle aktuálních potřeb naší rodiny, ano ano- budou zase k dostání plenečky pro bezplenkáčky. Během prvního květnového týdne se objeví na skladě soft oblečky, ať máte z čeho vybírat, když už se nepotkáme na trzích :-) Šijeme a posíláme stále v režimu, jako před koroopatřením, většinou 3x týdně  při cstě do města.  


Obrazový návod na zavěšení houpadel :

image


Pár slov o nás, pro toho, kdo si rád počte :-)

maminka eva janakova_01

Jmenuji se Eva Janáková a jsem šťastná maminka sedmi dětí, které mě přivedly k šití a zasloužily se tak o vznik ekomamky :-) aktivně se podílí na testování a vývoji všech věcí, které nabízíme.

Všechny děti jsem balila do látky a nosila v šátku. Pro jejich potřeby jsem upravila plínečky na klasické látkování, k učení na nočník a později, při bezplenkování jsem vyvinula unikátní plenku pro Bezplenkovou Komunikační Metodu (BKM), která společně s rozevíracíma  tepláčkama- rychloprdkama, usnadňuje a zpříjemňuje bezplenkování již mnoha rodičům.:-)

Pro veliký zájem dostala celá řada pro bezplenkáčky jméno „FREE POPO“, pod tímto názvem naleznete oblíbené "ekomama" plenečky z paropropustného PULu, flísu i z vlny, rostoucí tepláčky a softshellky.

Perlou naší nabídky jsou vyladěná a do posledního detailu vychytaná houpadla pro miminka i školáky, které dáváme do prodeje po dvouletých intenzivních zátěžových zkouškách všech našich ratolestí. „Houpadlo, hacka, houpadýlko, látková kolíbka“ jsou poslední dobou u nás nejčastěji používaná slova- mám velikou radost, že se vám tolik líbí a aktivně se svými nápaditými barevnými kombinacemi podílíte na rozšiřování nabídky houpadýlek- děkuji :-)


Všichni rádi tvoříme dle vašich přání- neváhejte napsat :-)

Ekomamka se v tuto chvíi neobejde bez pravé ruky Janičky, která neúnavně a ráda šije. Má práce převážně spočívá v komunikaci s vámi, nákupu materíálů, šití novinek a věcí na sklad, kompletování barevností a obrázků k bundičkám na přání, cestách na trhy a pod. :-) Další klíčový pomocník je můj nejstarší syn, který začal pomáhat s tvorbou rozporek. A do šití se nadchla i nejstarší dcera Anička :-) 

Děkuji všem, kteří se na fungování ekomamky podílí,
našim dětem i vám :-)

 

 

 

 

Blogy o látkovkách

Látkovky krok za krokem :-)

Podrobně o plenkách pro BKM

- O plenkách pro bkm 2

 

Ještě bych Vás ráda pozvala k nakouknutí k přítelkyním z klubu :-)

galanterie

 

věciky pro dětičky:-)

 

 

krásné šperky vznikají zase v těchto rukou

originální oblečení a doplňky :-)

 

A báječné věci z konopí najdete zde :-)

 
 
Na své zboží poskytuji záruku 2 roky {#emotions_dlg.palec1} 
 
 
 
Způsob dopravy
Zboží odesílám během dvou dnů po připsání peněz na účet. Když nejedu do města, využívám sběrné místo v sousední vsi. Osobní převzetí možné po domluvě ve městech: Jindřichův Hradec, Nová Včelnice a Kamenice nad Lipou :-)
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Zboží

Další zboží od Ekomama

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--