Profil uživatele
el-live
Prodávající
Brno
Registrace: 23.1.2011

Největším dobrem je žít podle přírody.

Jednoho krásného dne člověk zjistí, v čem spočívá tak krása ručně vyráběných výrobků. Proč to lidé dělají a co je na tom tak baví. A já na to přišla díky mým nejbližším ať už je to maminka, tatínek, starší sestra, babička či mé přátelé jako Brazilka a Emcza. Všichni tito lidé jsou tak zručně nadaní, že by bylo záhadné, kdybych se ruční práce neujala také.

 Celý život byl pro mě softball, či jakýkoliv jiný sport a mým snem bylo procestovat svět. Po maturitě jsem svůj dosavadní život, jako softball, rodinu a přátelé nechala v České Republice a odjela do zahraničí. Sen o cestování se mi stále naplňuje a s ním přichází i mé radosti jako je fotografování a vyrábění všeho co by mi zkrásnělo můj vzhled třeba právě na fotkách.

Příroda je pro mě vším, najdu tam sílu, klid a také spoustu inspirace.


Každý můj výrobek je vyráběn pro jedinou danou osobu a já věřím, že ta osoba jej bude vlastnit v nejbližší době! Usmívající se

Způsob dopravy
Jelikož se právě nacházím v Anglii preferuji přepravu pomocí pošty. Výrobek zabalím do bezpečné (např.bublinkové) obálky, tak aby nedošlo k případnému poškození. Je také možný osobní odběr.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
22712
29.5.2011 Mé první výrobky cestují do světa tak neváhejte a oblibte si ten, který padne přímo vám!
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím