Domů Profil prodejce Elanorka
  • aktivní prodejce od r. 2008
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
  • Praha, ČR
  • 160 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (67) 100%
Nadšenci: 129
Aktivita: aktivní
Prodáno: 160
Registrace: 11.6.2008
Město: Praha
Stát: ČR

Elanorka

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Dobrý den,

vítáme vás v našem obchůdku. Najdete zde šperky mnoha různých typů.

 

Na výrobě šperků či jiných doplňků z křišťálové pryskyřice pracujeme v týmu, kde Alenka Rozkovcová, Míla Heřmánek alias Decor Design, a Konstantin jsou autory originálních motivů a Katka, alias Elanorka je pak výkonným faktorem, který převádí obrázky do šperků či jiných drobností.

 

Krom šperků vyrábíme z pryskyřice také magnetky, které pro vás může Konstantin upravit do podoby kaleidoskopu. Máte-li pocit, že vidítě svého drahého jen dvakrát, umíme to léčit a namnožit ho výrazně více ;-).

 

V prosinci jsme propadli další mánii a tou jsou Háčky na kabelky. Postupně přifocujeme, jak vznikají další. Ale i háček na kabelku můžeme udělat s vámi vybraným motivem.

 

Všechny šperky, či ostatní výrobky z pryskyřice je možno po domluvě vyrobit s vámi dodaným motivem (např. fotkou).

Kačka dále pracuje s lankem či drátem, obzvlášť ráda má šperky z polodrahokamů

Jestliže se Vám u nás koupený šperčík líbí, budeme rádi, pokud to zmíníte v hodnocení. Pokud Vás něčím zklame, budeme rádi, pokud se o tom zmíníte především nám :-).

Pokud nemáte jiné přání, jsou háčky k většině našich náušnic z chirurgické oceli.

 

Kurzy 

Nově od května se se mnou můžete potkat s Elanorkou na kurzech šperků z křištálové pryskyřice v pražské Rooye. Těším se naviděnou! :-)

 

Péče o šperky.

O některé naše šperky je potřeba se starat. Hlavně šperky z běžného kovu je nejlépe uchovávat v temnu, vydrží déle lesklé a krásné. Šperky, které jsou z Osteofixu, jsou dostatečně stálé a není třeba je nikterak udržovat, můžete se s nimi i koupat :-). 

 Šperky z křišťálové pryskyřice je lépe chránit před nadměrným teplem, tedy nenosit je k táboráku (:-)))), nespat v nich atp...

 

Máte-li chuť vyrobit si nějaký šperk sami, koukněte i na Katčin druhý profil   Materiál-Elanorka.

Způsob dopravy
V Praze možné osobní předání na stanici metra Ládví, či Staroměstská, jinak upřednostňuji platbu předem a zaslání doporučeným dopisem v bublinkaté obálce. Při zakoupení více věcí se pochopitelně platí poštovné jen jedno.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Elanorka

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--