Profil uživatele
Ellanor
Prodávající
Zlín
Registrace: 18.12.2008

Dobrý den :).. Jsem člověk, který občas dělá všechno naráz anebo dlouho nic. Mívám ale i světlé chvíle, kdy mi jde tvoření samo :).. 

Co to všechno zahrnuje: šití, textilní techniky, keramiku, šperky, fotografování a grafický design, 3D modelování a vizualizace.. mým koníčkem je mj. historický tanec a šití kostýmů.. v profesionálním životě jsem začínající architektka.

smeska

Mé výrobky jsou často minimalistické, což je styl, který preferuji (nejen v architektuře :))). Ale velkou hodnotu pro mě mají i věci s vtipem nebo vlastní myšlenkou.. Vzhledem k mým další zálibám tu nejspíš bude k nalezení (trochu paradoxně) i něco historizujícího, či použitelného na břišní tance nebo flamenco. Přibývá to tu pozvolna, ne mnoho věcí, co vyrobím, je k prodeji.. 

Ke keramickým šperkům jsem se dostala díky mamce, která tu na Fleru má taky pár náušnic

Způsob dopravy
Osobní předání v Brně, pokud to nespěchá, tak i ve Zlíně, případně v Praze.. Poštou zasílám drobné šperky v bublinkové obálce, větší věci zachumlané v balíku. Poštovné (+cena obálky atd) za drobné věci je 40 kč, za větší podle váhy. Posílám vše doporučeně.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím