Tento prodejce dočasně znemožnil nákup svého zboží až do 21.3.2039 00:00 z důvodu "Prodej dočasně uzavřen".
Obchod byl automaticky uzavřen z důvodu neaktivity.
Profil uživatele
Ema Vilda
Prodávající
Brandýs nad Labem
Registrace: 7.12.2010

Zdravíme návštěvníky našeho obchůdku.

Jsme dvě sestřenice EvA a MartA. Od toho  nám vznikl název EMA.

Vzhledem k tomu, že já Eva jsem o pár měsíců starší, dostala jsem na starost napsat pář řádků o nás...

Od dětství jsme spolu často  trávily prázdniny, listovaly jsme maminčiny časopisy s ručními pracemi a  začaly jsme se učit základům háčkování, pletení, drhání náramků, batikování.  Také nás samozřejmě jako správné hospodyňky chytlo vaření a pečení, domácí  výzdoba na Vánoce, Velikonoce, zkrášlování domova... To vše nám zůstalo do současné doby, ale zásoby triček a několika sáčků barvy na textil se nám rozrostly o nespočet tubiček barev na sklo, několik krabic ubrousků na decoupage, tekuté barvy na textil, drátky, korálky, kluba pedigu, razítka, razničky, fimo hmoty, suché plody, vosky, gely, knoty, formičky, stuhy, korpusy na věnce a jiné...

Naštěstí máme muže, kteří nám to ještě stále tolerují, i když si  často nemají kam položit hrnek s kávou. Dalším tolerantním členem našeho ,,týmu" je morče Vilda, který nás z klece povzbuzuje hlasitým pískáním a když mu dáme  zbylý kousek pedigu, je přímo nadšený. Tím jsem vysvětlila původ našeho ,,uměleckého jména".

Dosud jsme se věnovaly výše uvedeným technikám pro svoji  potřebu, je to výborný relax, vždy se sejdeme u mě nebo Martíka, uděláme si  kávičku, povídáme a podle příležitosti tvoříme třeba podzimní výzdobu, svíčky na  Vánoce, rukavice na zimu, co se jak hodí. Naše výrobky pak zdobí naše nejbližší  nebo nás, to podle toho, jak se co povede:)  Občas se připojujeme se svou troškou do mlýna při předvánočních akcích. 

Rozhodly jsme se proto ukázat naše  drobnosti světu a třeba získat kritiku, obdiv nebo uskutečnit obchod.

Zatím u  nás budou k vidění drobnosti z korálků, drobné šperky, náramky, háčkované a  pletené výrobky. Do boudoucna u nás bude určitě k vidění cosi od vosku, gelu, ubrouskové techniky, fima a plsti, to až si vezmeme dovolenou:) Věnujeme se  spoustě technik a zajímají nás stále nové a nové.

Jsme rády, že jste k nám nahlédli, děkujeme a přejeme krásné budoucí dny,
inspiraci při tvoření a příjemné zážitky na fleru.

Způsob dopravy
Doprava Českou poštou, po obdržení platby odesíláme v následujících pěti dnech, pokud není uvedeno jinak. Balíme do bublinkových obálek, nebo krabiček, bezpečně obalujeme:) V Praze možné osobní předání po domluvě.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
154448
15.6.2013 VELKÁ SLEVA VŠECH NAUŠNIC, JEDNOTNÁ CENA 22,-KČ
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím