Veškeré zboží zde je mnou navržené, vyrobené a vyfocené pro Fler. Uvidíte - li moje výrobky na jakémkoli jiném webu, jedná se o podvod a porušení autorského zákona.
Profil uživatele
ErmaBe
Prodávající
Praha 5
Registrace: 5.11.2008

Harmonie. Klid. Vůně. Svoboda........to je len...


Vy, kdo máte rádi len, víte, že je to něco jako posedlost...láska na celý život. Len je úžasný po celý rok, nejen v parném létě, nejen na těle jako oděv, ale dokonalý je také jako domácí textil. Len je třeba používat, praním a nošením získává krásnou patinu, stává se měkčím a jemnějším. Jeho pomačkanost je rozhodně předností, nikoli záporem.

Len je pro mne ztělesněním jednoduchosti, každodenní krásy, užitečnosti, volnosti...se lnem mám pocit, že všechno je, jak má být...


Děkuji, že jste se zastavili a chvíli se dívali...

______________________________________________________________

I když je zima, len s námi zůstává...

Je milou součástí zimního vrstvení a zachumlávání, přátelí se s vlnou, bavlnou, hedvábím, džínovinou...se dřevem, kamenem, sklem, kůží, teplem svíček, vůní skořice a ovocného čaje...

Neodkládejte na zimu len na dno skříně...

______________________________________________________________

..... a děkuji  nejmilejší Evě z Atelieru Terej za ty nádherné lny ....

 

 

Něco málo o mně:

Celoživotní "blázen do hadrů", oděvní výtvarnice. Oděv jsem vystudovala, dlouho jsem pracovala jako návrhářka konfekce i zakázky, dělám kostýmy pro animovaný loutkový film i reklamu, na nějaký čas jsem zakotvila i ve školství. Vlastní volná tvorba je radostí i odměnou, když je čas...Život na volné noze je pestrý a svobodný, někdy až moc...

 
Nemám samozřejmě v oblibě jen len - materiál je většinou to, co je impulsem i inspirací, první  osloví, někdy doslova uhrane .... Vyhledávám zajímavý, kvalitní, příjemný na dotek, nejraději přírodní .... a rozhodně nemusí být moc barevný :-)

Velmi mne těší i všechno, co nějak souvisí s recyklací, nemám ráda plýtvání čímkoliv. ( Pokud je výrobek nebo jeho část jakkoli recyklovaný, vždy je to výslovně uvedeno v popisu ).

Zboží zde nabízené pochází z "pomalé práce". Dávám  mu velkou péči od prvního nápadu a výběru materiálu až k realizaci. Všechny výrobky, i ty nejvšednější, jsou kvalitně řemeslně zpracované.


Děkuji Vám za návštěvu, ErmaBe

 

 

 

 

Způsob dopravy
Zboží, které je skladem, odesílám nejpozději do dvou dnů po připsání platby prostřednictvím ČP. Protože nechci zbytečně navyšovat cenu poštovným, zasílám jednotlivé výrobky jako cenné psaní (70,- Kč). Při objednávce více kusů bude zásilka odeslána jako pojištěný balíček a poštovné v objednávce upraveno na 110,- Kč. V Praze je možno se domluvit na osobním předání.
Obchodní podmínky

Veškeré zboží lze bez udání důvodu vrátit do 14 dnů od doručení nepoškozené a nepoužívané. Peníze Vám budou vráceny ihned po doručení zboží výrobci, náklady na dopravu zpět hradí kupující.

Ke každému zboží je vystavena elektronická faktura, naleznete ji v dolní části Vaší objednávky u hesla "Možnosti platby".

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
745337
1.9.2018 S babím létem přilétly do Atelieru Terej nové nádherné lny ... nahlédněte prosím...
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.