Domů Profil prodejce ErmaBe
  • aktivní prodejce od r. 2008
    Reaguje na objednávky obvykle do 1 hodiny.
  • Praha 5, ČR
  • 1190 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (547) 100%
Nadšenci: 1411
Aktivita: aktivní
Prodáno: 1190
Registrace: 5.11.2008
Město: Praha 5
Stát: ČR
Důležitá informace: Milí, opět přijímám objednávky na vystavené nebo již prodané modely dle Vašeho přání ( ve vel. 36 - 42 ) z materiálů Atelieru Terej. Doba dodání je cca 3 týdny. V případě Vašeho zájmu mne prosím nejdříve kontaktujte vnitřní poštou pro bližší informace. Moc Vám děkuji, že jste tady a přeji Vám pevné zdraví a aspoň malou radost každý den... Radka

ErmaBe

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Harmonie. Klid. Vůně. Svoboda........to je len...


Vy, kdo máte rádi len, víte, že je to něco jako posedlost...láska na celý život. Len je úžasný po celý rok, nejen v parném létě, nejen na těle jako oděv, ale dokonalý je také jako domácí textil. Když len používáme, praním a nošením získává krásnou patinu, stává se měkčím a jemnějším. Jeho pomačkanost je rozhodně předností, nikoli záporem.

Len je pro mne ztělesněním jednoduchosti, každodenní krásy, užitečnosti, volnosti...se lnem mám pocit, že všechno je, jak má být...


Děkuji, že jste se zastavili a chvíli se dívali...

 

..... a děkuji  nejmilejší Evě z Atelieru Terej za ty nádherné lny ....

 

 

 

Něco málo o mně:

Celoživotní "blázen do hadrů", oděvní výtvarnice. Oděv jsem vystudovala na VŠUP, dlouho jsem pracovala jako návrhářka konfekce i zakázky, dělám kostýmy pro animovaný loutkový film i reklamu, na nějaký čas jsem zakotvila i ve školství. Vlastní volná tvorba je mi radostí i odměnou, když je čas...Život na volné noze je pestrý a svobodný, někdy až moc...

 
Nemám samozřejmě v oblibě jen len - materiál je většinou to, co je impulsem i inspirací, první  osloví, někdy doslova uhrane .... Vyhledávám zajímavý, kvalitní, příjemný na dotek, nejraději přírodní .... a rozhodně nemusí být moc barevný :-)

Velmi mne těší i všechno, co nějak souvisí s recyklací. Jsem spokojená, když kvalitní předměty mohou žít svůj život dál, když se zbytečně neplýtvá...  (Pokud je výrobek nebo jeho část jakkoli recyklovaný, vždy je to výslovně uvedeno v popisu).

Zboží zde nabízené pochází z mojí  "pomalé práce". Dávám  mu velkou péči od prvního nápadu a výběru materiálu až k realizaci. Všechny výrobky, i ty nejvšednější, jsou kvalitně řemeslně zpracované.


Děkuji Vám za návštěvu, za Vaše nákupy a návraty ke lnu, za srdíčka, a velmi děkuji i všem Vám, kteří věnujete svůj cenný čas a péči tvorbě krásných nominací.

Setkávání s Vámi je pro mne každodenní radost a inspirace !

Radka

 

 

 

 

Způsob dopravy
Zboží, které je skladem, odesílám nejpozději do dvou dnů po připsání platby prostřednictvím ČP nebo Zásilkovny. V Praze je možno se domluvit na osobním předání. Ke každému zboží je vystavena elektronická faktura, kterou naleznete u své objednávky.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od ErmaBe

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Menu
--