Profil uživatele
Eva Korelusová
Prodávající
Unhošť
Registrace: 19.6.2010

Hračky mne provází snad celý život. Stále nějaké navrhuji pro kamarády, své čtyři děti...a snad i pro Vás ♥♥♥.

Dlouho jsem dokonce měla svůj kamenný obchůdek ( spíš dílnu) "uprostřed lesa, jak by řekl Cimrman..."a byla tam spokojená. Jen zbloudilí zákazníci občas "zdržovali..."  Okolnosti mne však "z lesa" vyhnaly a tak jsem objevila Fler. Jestli je to dobrá cesta, ukáže čas. Zatím se mi tu moc líbí a postupně Vám chci ukázat, co už jsem vymyslela...

Hlavním námětem pro mne byla vždy zvířátka - od papírových vystřihovánek přes Pet, tetrapak, skořápky a mnoho jiného po textil a plyš. S těmi plyšovými bych Vás chtěla seznámit nejdříve.

Vítejte tedy v mém plyšovém světě maňásků, hračekmalých i velkých zvířat, předložek, masek, maskotů, poutačů,  závěsných dekorací, panáčků i panáků různých profesí a hlavně v pohádcepohádce...JJJ

 

 Kdo by se chtěl dozvědět více, může si přečíst rozhovor.

 

 

 

https://www.fler.cz/archiv-top-vyberu?term=1296817200

 

 

 

 

Faktury jsou vždy vystaveny a k dispozici v elektronické podobě. Tištěné zašlu na požádání. Vaše poštovné bude upraveno dle nových tarifů pošty pro r. 2019.

Obchodní podmínky

Občanský zákoník mi ukládá povinnost informovat Vás o podmínkách pro uplatnění práva na odstoupení od kupní smlouvy:

I. Právo odstoupit od kupní smlouvy

a) Do 14 dnů od doručení zboží máte právo odstoupit od této kupní smlouvy bez udání důvodu.

II. Důsledky odstoupení od kupní smlouvy

a) Zboží bez zbytečného odkladu, nejpozději do 14 dnů ode dne doručení zboží, doporučeně zašlete zpět na adresu odesílatele. O tomto mne předem informujte Fler poštou. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

b) Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující. Platba bude zaslána po obdržení vráceného zboží na bankovní účet ze kterého byla odeslána.

c) Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím