Profil uživatele
eweeleen
Prodávající
Brno-střed
Registrace: 5.3.2010

 

Ahoj,

Jmenuji se Eva Burianová; uvrhnuta v nemilosrdný, ale zároveň dobrodružný svět lidí jsem byla v máji roku jedenadevadesátého. Osm let jsem studovala na gymnáziu, teď mé sutdium pokračuje na Univerzitě obrany.

Pokud moji zálibu mohu nazvat šperkařstvím, začala jsem se jí zabývat před několika lety, když jsem jako prezent obdržela knihu o těchle technikách. Začínala jsem s drátkem odcizeným ze sklepa a kombinačkama - nemohla jsem se dočkat, až konečně něco zkusím vyrobit.

Postupem času jsem si nakupovala a přikupovala nové a mnohé věci, až jsem byla schopna vyrobit něco, co by se i jiným líbilo. Ze začátku jsem spíše rozdávala, teď spíše prodávám. A to jak lidem v mém okolí, tak snad i vám, čtenářům měho profilu.

Pokud se Vám něketrý výrobek líbí, ale chtěli by ste ho v jiné barvě či provedení, není nic jednoduššího, než mi napsat a já Vám ho, za stejnou cenu samozřejmě, vyrobím:).

To stejné platí s již prodaným zbožím. Nezaručuji naprostou přesnost provedení, vše je ruční práce a tudíž každý kus je originál.

Doufám, že se Vám moje výrobky budou líbit a těším se na vaše objednávky:)

Způsob dopravy
Posílám Českou poštou a šperky dávám do "zipových sáčků". To vše pak zabalím do bublinkové obálky.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím