Profil uživatele
fafoun
Prodávající
Praha
Registrace: 8.12.2008

Keramikou se přímo neživím. Uživit se keramikou je nebývalá řehole, která v době levných výrobků z východu uživí jen málokoho. Ti, kteří se navíc na tuto cestu vydali, často skončí u toho, že aby  se uživili, musí vyrábět průměrné až často kýčové věci v tempu výrobní linky. Vědomě si tak užívám toho komfortu, že dělám keramiku z lásky a vnitřní inspirace a nikoliv z povinnosti a na základě vkusu většiny.

Produkty mé činnosti nepodepisuji ze zásady - chtěl bych se tím vyvarovat vzniku jakéhokoliv kultu "autorství". Netoužím totiž vytvářet předměty v kterých lidé vidí hodnotu jen kvůli aktuální slávě jejich tvůrců. Současně ani nemíním podporovat soudobý hon za jedinečností, případně vnímání umění jako jakéhosi nositele významu. Chtěl bych pouze vytvářet krásno. Doufám, že i mé výrobky udělají svět krásnější a zajímavější, a to nehledě na autora, bez vazby na jejich jedinečnost a bez potřeby nacházet v jejich formě smysl, obsah, či symboliku.

Pokud se Vám moje věci líbí a někde uvnitř Vás se při pohledu na ně něco rozvibruje anebo uvolní, bude to pro mně to největší zadostiučinění. Děkuji.

Způsob dopravy
Nejlépe osobně. ČP vše rozbije.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím