Domů Profil prodejce FeMi
  • aktivní prodejce od r. 2009
    Reaguje na objednávky obvykle do 4 hodin.
  • Bítozeves, ČR
  • 72 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (21) 100%
Nadšenci: 217
Aktivita: aktivní
Prodáno: 72
Registrace: 11.10.2009
Město: Bítozeves
Stát: ČR
Důležitá informace: Při koupi závěsné vitráže nad 1000,-Kč ZDARMA speciální HÁČEK, v bílé nebo hnědé barvě, pro zavěšení vitráže do okna (barvu specifikujte při objednání). U všech mých výrobků je po domluvě možná změna barevného provedení.

FeMi

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Dobrý den, jmenuji se Miloslava Güttlová.

Vítám Vás v mém obchůdku na stránkách Fleru,

již mnoho let se zabývám různými druhy kreativní tvorby. Můj zájem, nebo kořeny mé práce, chcete - li, sahají až do mého raného dětství. V poslední době jsem vyzkoušela ubrouskovou techniku a aranžování květin, ale jediné, co mne chytlo u srdce, byla výroba vitráží. Rozhodla jsem se vyzkoušet známou Tiffany techniku. Mnoho dní jsem se zavírala v provizorním ateliérku před zraky svých blízkých a doslova pomalu jsem poznávala krásu a moc, kterou  vitráže mají. Obdivuji přesnost a důslednost zpracování, neboť při výrobě záleží na každém milimetru. Původní profesí jsem  kvalitářka, proto byly vitráže přesně pro mne. Ze začátku jsem to brala jako koníčka. Po určité době jsem zjistila, že mé vitráže dělají radost i lidem v okolí. Proto doufám, že i Vás potěší, i když si žádnou nezakoupíte, ale budete si užívat krás vitráží pouhým prohlížením. Přeji Vám, aby jste v mém obchůdku našli to, co přesně hledáte a potěšili sami sebe nebo své blízké. Pokud si mezi mými výrobky nevyberete, mohu vytvořit vitráž podle Vašich návrhů a přání. Můžete mne kontaktovat vnitřní poštou. 

 

 image      image   

 

Způsob dopravy
Česká pošta dle platného ceníku, doporučený nebo cenný křehký balík, zabaleno dle typu zboží (menší výrobky v obálce s bublinkovou fólií). Při objednávce více kusů pouze jedno poštovné.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Zboží

Další zboží od FeMi

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Menu
--