Domů Profil uživatele ferdada
  • Na Fleru od roku 2010, ČR
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (435) 100%
Registrace: 29.3.2010
Stát: ČR

ferdada

/ Nakupující
Profil

Hlína mě vždycky fascinovala. No fakt, to není brebt. Prvopočátky tohodle dotýkání jsou venku na zahrádce - avšak moje zahradničení se nějak minulo úspěchem. Náklonnost ke kytkování však zůstala a tehdejší nabídka trhu se jevila značně iritující. (To jsem se něco naošívala!) Což byl ten přirozený vývoj pro zjistění, že to pravější ořechovější bude, když se sama pokusím hlíně dát tvar, ten zpečetím pobytem v peci a v ideálním případě budu mít květináč na rostlinky podle vlastních představ (nebo spíš schopností :)... 

A pak! Jsou tu glazury. - Ty nekonečný možnostě pokusů, zkoušení, reakcí, chyb a kombinací. Náhod a překvapení. (A i krásných překvapení někdy :)

Má tvoření (není to slovo příliš silný?) jako protest přesným úhlům, pozdrav omšelosti a leckdy otrhanosti už našla útulek u přátel a teď prostřednictvím tohodle webu zdraví i Vás.

Tedy hlavně mísy, misky a mističky:

- na drobnostiomšelá kytka

- na ovoce

- na kompot

- na odložení čajovýho sáčku

- na sundaný prstýnky

- nebo třeba na osázení sukulenty

Na nálady se svíčkou. Nebo misky jen tak "proniczanic".

(To už je každýho věc. Jestli do ní nasypat oříšky nebo mít radost jen z prázdný... Z vymačkaný hliněný misky, která je pomuckaná glazurou a prošla žárem 1065 - 1260 stupňů C.)

Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--