Domů Profil prodejce ferry
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 1 hodiny.
  • Louka, ČR
  • 139 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (78) 100%
Nadšenci: 494
Aktivita: aktivní
Prodáno: 139
Registrace: 9.1.2010
Město: Louka
Stát: ČR

ferry

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

 

Ahoj lidi,

Ač původní profesí strojař, celý život se zabývám  kresbou nebo příbuznými činnostmi. Ať už to byly potisky triček a textilu, knižní ilustrace, tvorba pro děti (omalovánky, návrhy strojních výšivek a podobně),  užitá grafika, výroba reklamních ploch a v poslední době i počítačová grafika a návrhy tetování. Toto tvoření mě provází celým mým životem. Ale nejvíc se věnuji kresbě, převážně kresbě tužkou nebo rudkou.

Chci vám prostřednictvím těchto stránek představit a nabídnout některá svoje výtvarná dílka z poslední doby nebo i věci staršího data. Jedná se především o kresby nebo jejich ředidlové přetisky.

Mám rád hard rock sedmdesátých a osmdesátých let a vůbec všechnu tu dobrou muziku, při které  mrazí v zádech a která vezme za srdce,  poezii, která dokáže něco říct, mám rád upřímná slova a všechno co je myšleno vážně, mám rád, když lidi mají srdce i duši..........a kreslení - to je pro mě možnost úniku z věčného shonu a stresu reálného života, je to ventil, kterým upouštím vnitřní přetlak, je to možnost jak něco říci, když dojdou slova nebo není komu se svěřit, je to druhý svět, svět za zrcadlem, můj soukromý vesmír........v něm jsem vším, čím chci být....trochu rocker, trochu věčný romantik a nenapravitelný snílek a možná i poeta........tak tohle jsem já........

Dík Vám všem, kteří mi projevujete přízeň, dík paní Jaroslavě a Babičce ovečce za jejich skvělé komentáře a hlavně té spoustě nejmenovaných, kteří mi byli, jsou nebo budou modelem či inspirací.

Tak pojďte a vstupte do mého světa ......... (a poslechněte si k tomu třeba tohle anebo toto)

 

 

......někdy kreslím i portréty na přání,

nebo portréty jen tak, pro radost

nebo obrázky "na míru"

a návrhy tetování

 

Mohu dodat i reprodukce kreseb (i již prodaných). Ty budou opatřeny označením reprodukce a autorským podpisem. V případě Vašeho zájmu mě kontaktujte vnitřní poštou fleru. Cena je 111Kč za formát A4 a 222 za formát A3 plus poštovné.

Způsob dopravy
Česká pošta, zboží je zabaleno v bublinkové folii nebo mirelonu a kartonu .Je chráněno proti vlhkosti a zasláno jako doporučená zásilka. Zasklené a zarámované obrázky posílám jako cenný balík. Zboží odesílám nejpozději do dvou pracovních dnů po obdržení platby za zboží na můj účet.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od ferry

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Menu
--