Domů Profil prodejce Fiewee
  • Prodejce od r. 2011
  • Vsetín, ČR
Hodnocení: nehodnocen
Nadšenci: 8
Aktivita: -
Registrace: 3.2.2011
Město: Vsetín
Stát: ČR

Fiewee

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Vítám Vás ve svém obchůdku! :+)

Přeji Vám příjemné nakupování i pokochání!

Tvořím z polymerové hmoty a z ovčího rouna - metodou plstění za sucha. Pokud Vás zaujal jakýkoli výrobek, jen byste si přáli jinou barevnou kombinaci, jinou velikost, nebo cokoli - neváhejte mne kontaktovat ;)

 

Pár slov o mě...

Už od dětství mě přitahovalo mámino paličkování i babiččino pletení, proto můj vztak k rukodělkám byl vždy pozitivní. Bylo mi vštěpováno, že k tvoření musí mít člověk vztah a dělat věci s láskou v pohodlí domova. Studuji v Ostravě, ale pocházím z Valašska, kam se vracím k rodinnému krbu. Tam většinou tvořím obklopena lesem a loukami se zvířaty. Inspiraci hledám všude kolem sebe i při cestování, které je mou velkou životní láskou...

Na Fler jsem zabloudila náhodou, když jsem zaslechla dvě slečny v tramvaji asi před 3 lety. Od té doby jsem se pořád odhodlávala, abych nebyla pouze kupující, ale aby moje výtvory mohly dělat radost i jiným - ne pouze mým blízkým, které často obdarovávám.

Způsob dopravy
Zboží odesílám doporučeně v bublinkové obálce, prostřednictvím České pošty ihned po té, co dorazí penízky na účet(nejpozději však do 3 dnů). V Ostravě i ve Vsetíně je možnost osobního převzetí, vše však po předchozí domluvě.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Fiewee

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--