Domů Profil prodejce fofka
  • Prodejce od r. 2011
  • Brno, ČR
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (12) 100%
Nadšenci: 2
Aktivita: -
Registrace: 13.9.2011
Město: Brno
Stát: ČR

fofka

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Jmenuji se Alena, pracuji jako procesní inženýr (pevnostní výpočty apáratu pro jadrové elektrárny) - vždy jsem toužila být bytový designér - doufám že se mi to stejně jednou povede.

Už jako dítě jsem dělala různé druhy náramků, ikebany z těsta a okrasné  dekorace do baráku, kreace ze sušených květů, malovala jsem si obrázky - všechny jsem rozdala, šila oblečení pro panenky, i pro sebe. Vyšívala, háčkovala, pletla ... různe kreativní ručné páace to je celý můj život. Momentálně je to pro mě takové odreagování od práce. Jsem člověk který kdýž se nudí a dá si kousek čokolády, tak prostě vymýšli různe věci, bez ohledu na to že mi z té čokolády vždy trošku hrabe a jsem hyperaktívní.

Počas vejšky jsem měla pauzičku, ale jak jsem skončila, při práci jsem opět začala malovat obrazy, dělala jsem decoupagovou techniku na různé krabičky, dělala jsem vázy.Moj největší problém je ovšem v tom že se vždy pro něco nadchnu a vydrží mi to jenom chvílí, takže pořát hledám co bych mohla eště vymyslet.

Kdyz jsem plánovala svatbu tak jsem začala vlastním oznámením né jenom pro sebe ale i pro kamarátku, papírovou výzdobou, podvazek, různé rekvizity do fotobudky ... byla jsem prostě hrozně nadšená že si to všechno můžu vytvorit sama. Naštěstí mám úžastného manžela který mě v mojem tvoření velice podporuje, co jiné mu zbýva (když se nudím jsem zlá :)).

Způsob dopravy
česká pošta - doporučeně
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od fofka

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--