Profil uživatele
Fridolinka
Prodávající
Praha 2
Registrace: 5.9.2012

Dobrý den. Vítám Vás u mne v obchůdku :)

Už odmalička se věnuji kreativní tvorbě různých věcí. Jako dítě mě bavily hlavně dárkové taštičky a krabičky. Později mě začalo bavit malování a časem jsem přešla na šití, které mne začalo opět velmi bavit.

Nejvíce se věnuji tvorbě šperků, teď už to budou čtyři roky a asi tři roky se věnuji šití.. Vyrábím podle nálady a chuťi, v mé nabídce naleznete  šperky a kabelky které se teď staly mou opravdovou vášní a šiji téměř denně.

Mám pět pomocníků, dvě kočky, kocourka a dva pejsky kteří mě neustále při práci okupují takže je to pro mne zábavnější :)

Všechny produkty vyrábím s radostí a láskou a baví mě stále zkoušet něco nového. Doufám že se Vám moje výtvory budou líbit a stanou se Vašimi oblíbenými kousky. 

Zboží zasílám českou poštou, samozřejmě při více produktech platí pouze jedno poštovné. Většina šperků se nevejde šírkou do základního poštovného za 37 Kč ale balíček stojí 46 Kč proto vyšší poštovné i u jednoho kusu šperku. 

Způsob dopravy
Česká pošta - bublinková obálka - cena 40 Kč. Při objednávce nad 600 Kč poštovné zdarma.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
687174
3.1.2018 Povánoční sleva 15 % na všechny kategorie - do 2:2:2018 - CP8-NHQ-HJA. Využijte slevy a udělejte si radost šperkem nebo taštičkou :)
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.