Vítejte v Claudette Treasures! Šperky inspirované přírodou.
Tento prodejce dočasně znemožnil nákup svého zboží až do 5.10.2017 00:00 z důvodu "Momentalne neprijimam nove objednavky, dekuji za pochopeni". Momentalne neprijimam nove objednavky, dekuji za pochopeni. Budu odpovidat na vase zpravy, jen prosim o... více »
Profil uživatele
frosh
Prodávající
Tachov
Registrace: 18.10.2013

Dobrý den všem, jmenuji se Iva a žiji a pracuji v Itálii, konkrétně v Miláně, kde se mimo jiné věnuji studiu zlatnictví na známé Scuola Orafa Ambrosiana. Ve studiu pořád pokračuji a chci nabídnout své výtvory i zákazníkům v Čechách. Tvořím šperky ze zlata, stříbra, bronzu a mosazi ke všem příležitostem, nabízím alternativní zásnubní a snubní prsteny a ráda vytvořím šperk na zakázku podle vašich představ. Ráda tvořím technikou ztraceného vosku, mnoho mých šperků má jako model kousek pravého listu či větvičky, jako například mé větvičkové prsteny.

Pokud chcete vidět co je nového, přidejte si obchůdek do oblíbených!

ZASÍLÁNÍ ZBOŽÍ

Zasílám z Itálie v poměrně krátké době s doručením do 5-10 pracovních dnů. Pro snubní a zásnubní prsteny je doba výroby 2, maximalne 3 týdny, ostatní šperky odesílám většinou do pěti pracovních dnů. Cena poštovného není vysoká, zasílám doporučeně, pokud na šperk spěcháte mohu zaslat expresním kurýrem, stačí se zeptat!

Pokud máte jakýkoliv dotaz nebo chcete vytvořit šperk na míru, napište mi zprávu zde na Fleru, díky za návštěvu!!!

 

Způsob dopravy
Zasílám z Itálie v poměrně krátké době s doručením do 5-10 pracovních dnů. Výrobní doba je většinou 1-2 týdny v závislosti na složitosti šperku. Cena poštovného je 150Kč, zasílám doporučeně, pokud na šperk spěcháte, mohu zaslat expresním kurýrem, stačí se zeptat!
Obchodní podmínky

REKLAMACE

Každý šperk je tvořen na objednávku a na míru, přijímám reklamace pokud má šperk nějaký kaz. Velikost prstenu či náramku je možno upravit za poplatek, vždy se snažte udat přesnou velikost prstenu či náramku při objednávání.

ZASÍLÁNÍ ZBOŽÍ

Zasílám z Itálie v poměrně krátké době s doručením do 5-10 pracovních dnů. Pro snubní a zásnubní prsteny je doba výroby většinou 1-3 týdny, ostatní šperky odesílám do pěti pracovních dnů. Cena poštovného není vysoká, zasílám doporučeně (cena 150 Kč), pokud na šperk spěcháte mohu zaslat expresním kurýrem, stačí se zeptat!

Pokud máte jakýkoliv dotaz nebo chcete vytvořit šperk na míru, napište mi zprávu, díky za návštěvu!!!

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
568985
17.11.2016 Vánoce se blíží! Pokud chcete objednat nějaký šperk z mého obchůdku, pospěšte si, abychom vše do Vánoc stihli :)
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.