Zvu Vás na DYZAJN MARKET u Národního divadla v Praze, který se koná ve dvou termínech - 9.-10. a 16.-17.prosince - najdete mě na obou! :) Přijďte si vybrat osobně a nečekejte fronty na poště :).
Profil uživatele
GemsOver
Prodávající
Praha 3
Registrace: 11.2.2013

Vítám Vás na svém obchodě, který je plný barevných třpytivých náhrdelníčků! :)

Jsem velkou milovnicí výrazných náhrdelníků, takže to ani netrvalo nijak dlouho a rozhodla jsem se, že už nechci utrácet nehorázné sumy za šperky ve velkých módních řetězcích, a začala jsem si je sama vyrábět. Jakmile se o náhrdelníky začalo zajímat blízké okolí, rozjela jsem svou značku GemsOver (gems = drahokamy).

Přijde mi, že mnoho žen se bojí vystoupit z nudné šedi (černá a šedá je moje oblíbená barva :D) a vzít si na sebe něco trošku jiného, něco výraznějšího. Co se týče oblečení, já sama mám ráda jednoduché střihy a minimum vzorů, ale vždy musím celý jednoduchý outfit doladit něčím divočejším :). Takže to jistí velký šperk, extravagantní boty a rtěnka :). 

Nebojte si šperk vzít opravdu kamkoliv. Na plesech a večírcích rozzáří jakékoliv šaty, na pracovních schůzkách doplní jednoduché košile. Skvěle se hodí také na svatby, rodinné večírky, do divadla, na letní garden party, ale i jen tak na pivko :).

Ve všech případech je mým cílem, aby byl jakýkoliv model povýšen na něco neobyčejného a jedinečného.

Důležité na závěr:

Masivní lepené náhrdelníky jsou vytvořeny z plastových kamínků, skleněné korálky jsou použity u lanových šperků.

Všechny řetězy jsou hliníkové, neobsahují kov ani nikl a nikdy neztmavnou.

Pokud budete chtít vyměnit stříbrný řetěz za zlatý a naopak, stačí jen poslat zprávu společně s objednávkou, to samé i s délkou řetězu - ustřihnu podle vašeho přání :)

Děkuji za návštěvu a přeji krásné nákupy :)

Lenka

 

Způsob dopravy
Všechny zásilky odesílám doporučeně do třech pracovních dnů od přijetí platby - jednotná cena 50,- (včetně balného - zasílám v krabičce). Poštovné při objednávce v hodnotě nad 1000,- je zdarma!! Na dobírku nezasílám! Děkuji :) Osobní předání je také možné - centrum Prahy nebo Praha 3 :)
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
679639
5.12.2017 Zvu Vás na DYZAJN MARKET u Národního divadla v Praze, který se koná ve dvou termínech - 9.-10. a 16.-17.prosince - najdete mě na obou! :) Přijďte si vybrat osobně a nečekejte fronty na poště :).
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.