Domů Profil prodejce Ghendess
Veronika Cikánová
  • aktivní prodejce od r. 2012
    Reaguje na objednávky obvykle do 15 minut.
  • Kolín, ČR
  • 2502 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (607) 100%
Nadšenci: 605
Aktivita: aktivní
Prodáno: 2502
Registrace: 12.7.2012
Město: Kolín
Stát: ČR

Ghendess

/ Prodávající
Novinky
972730
18.10.2021 Drazí příznivci, dnes jsem doskladnila spoustu nových obalů na knihy, pár peněženek a kabelek :-).
https://www.fler.cz/shop/...


 

Buďte originální,

buďte svá

Dobré ráno, dopoledne, odpoledne, večer či noc!

Nacházíte se v rozmanitém obchodě, jehož začátky se datují kolem června roku 2012. Byl to rok náročný, plný pokusů a omylů, ale teké plný inspirace a touhou jít dál. Díky tomu všemu vznikla značka Ghendess, na jejíž stránky jste se právě dostali.

V současné době se nejvíce věnuji výrobou obalů na knihy, pastelkovníkům a popruhům na fotoaparáty. Kabelky byly původním produktem značky, ale díky okolnostem a permanentnímu časovému presu, se v posledním roce staly spíše zakázkovou záležitostí, přesto se k nim pomalu, ale jistě opět vracím.

V mém obchodě najdete výhradně výrobky, které nejsou párané nebo přešívané. Tyto činnosti z hloubi duše nenávidím a vyhýbám se jim. Pokud výrobek takový zásah potřebuje, nikdy nejde do prodeje. Každou takovou opravu vidím a považuji za kaz. Znáte ten pocit, kdy víte, že na šatech byl flíček a vy ho tam pořád vidíte? ... tak tenhle pocit si ráda odpustím.

Výrobky z titulní stránky:

 

Má práce byla k vidění na několika prestižních výstavách (Tvořivá chvilka Nymburk, módní přehlídka atelieru Donát v Poděbradech..) a dvakrát do roka výrobky jedu vyvětrat na pravidelné prodejní akce na českobrodskou faru.

Ve vzácných chvílích se mi podaří i napsat pár řádků ze života nebo z obasti tvorby. Poslední blog měl u Fler týmu úspěch a byl zařazen do Fler Magu, k přečtení ZDE

Vážím si všech zákaznic a zákaníků, mezi které mimojiné patří i několik úspěšných tvůrců Fleru nebo například zpěvačka skupiny Krleš, Saška Potměšilová.

 

 

Další profil ZDE. V tuto chvíli již pouze jako nakupující

 TOPlist

 

 

 

 

Práce na zakázku

  • Nevybrali jste z nabízeného zboží přesně to, co hledáte?
  • Zaujala Vás barevná kombinace, ale ne tvar nebo naopak?
  • Neváhejte mě kontaktovat vnitřní poštou a můžeme se domluvit na Vašem přání.


Po domluvě je možné objednat Vámi vybranou látku, najdeme optimální řešení Vašeho požadavku a kabelku či "drobnost" upravíme podle Vašich představ. Postup u zakázkových prací je následující :

1. vybereme látku. Většinou nechávám výběr na zákaznicích, skladem mám spíš menší množství materiálu, neobjednávám víc než na jednu kabelku, aby se mi časem nesešly stejné. Pošlu tedy fotografie toho, co mám k dispozici ihned a pokud to pro Vás nebude "ono", společnými silami vybereme to, co Vám bude vyhovovat. Výběr látky je jeden z hlavních důležitých faktorů.

2. výběr tvaru. Zde bych doporučila nahlédnout do nabízeného nebo již prodaného zboží. Není problém udělat kapsy navíc, bez kapes, ucho dlouhé dle Vašich potřeb, podšívku s různými přihrádkami, karabinku na klíče, etc.

3. máme vybranou látku, tvar a střih

4. pokud se domluvíme na látce, co mám ihned k dispozici, s prací začínám, s ohledem na další zakázky, max. do týdne. Pokud se látka bude objednávat, je potřeba počítat s dodací lhůtou 2 - 3 týdny.


1) Provozní doba

Poštu, objednávky, dotazy a zbylou administrativu vyřizuji v pracovní dny od 8:00 do 22:00.

2) Odesílání objednávek

Objednávky zpravidla odesílám do 2 pracovních dnů od přijetí platby na účet/objednávky na dobírku, obaly na očkovací průkazy do 5 pracovních dnů. O odeslání Vaší objednávky jste týž den informováni.

 

Způsob dopravy
Zboží zasílám bezpečně zabalené v různých krabičkách nebo obálkách standartně do dvou pracovních dní od připsání platby na účet (pokud je doba delší, je tato informace uvedena u konkrétní položky). Odesílám buď jako doporučené psaní nebo Balík do ruky, případně přes Zásilkovnu.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od Ghendess

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--