Prodej není zastaven, ale je potřeba se individuálně domluvit na časovém rozpětí dodání. U nás funguje pošta v omezeném režimu. Zásilky posílám jako cenná psaní, aby byly pojištěné. Pošta je ale nedoručuje do ruky... více »
Profil uživatele
Hana Pokorná
Hana |Pokorná | prodávající
Praha
Registrace: 17.9.2010

 nahrdelnik maly andelicek ivca - MA patina  

 prstýnek ma náramek ma náramky

   

 náramek BTBL mandala směs náramky om

Hlavním materiálem je stříbro v různých povrchových úpravách v klasické či patinované variantě.

Máte raději bílé nebo žluté zlato? Téměř veškeré nabízené šperky lze na Vaše přání vyhotovit ve zlatě a přizpůsobit Vašim potřebám.

 image image image  Šperky si můžete objednat v galerii zboží zde na Fleru a nechat si je zaslat až k Vám domů.

Pokud máte dotazy ohledně šperků, objednávek nebo doručení, kontaktujte mě prostřednictvím fler pošty. Ráda na Vaše dotazy odpovím.

Pokud jste si již nějaký šperk ode mě objednali, jsem ráda, když  mi dáte zprávu, že k Vám již dorazil a případně, jak se líbí formou hodnocení https://www.fler.cz/hodnoceni?uid=86026

                                                                                 Hana Pokorná

 

 

Puncovní značky

   

prsten RUSTIKAL s rubínem / psten RUSTIKAL BIRDS //prsten rustikal s chaledonem // prsteny RUSTIKAL variace s minerály, korálem a perlami (vše Ag 925)

   

prsten půlkulatý s vlnkou (Au 585, brilianty)// prsteny RUSTIKAL SNUBNÍ (Au 585 žluté) // náušnice s ametysty (Au 585 bílé)

   

/ prsten inspirovaný secesí (Au 585, jantar)// náušnice (bílé Au 585, perly)

 

Puncovní značky

 

Šperky vytvářím především ze stříbra 925/1000 nebo ze zlatých slitin.

Stříbro má světlou kovovou barvu. Povrch lze patinovat (černit) nebo různě leštit a  matovat. Nevyleštěné stříbro může mít až bílou barvu. Matování se provádí různými nástroji, které mají specifickou stopu (smirek, drátky, ...)

Zlato, které standardně používám je 14 karátové, neboli obsahuje 585/1000 zlata a ostatní složkou jsou různé příměsi. A právě příměsi jsou důležité pro finální zabarvení slitiny zlata. Nejznámější je zlato žluté a zlato bílé, existuje i červené, růžové a někdy může mít nádech třeba do zelena.

Povrchové úpravy u zlata jsou podobně jako u stříbra dvě základní - lesk nebo mat. Zlato nelze patinovat. U bílého zlata lze povrch galvanicky pokovit rhodiem. Bílé zlato není zcela bílé, ale má lehký žlutý nádech. Proto se rhodiuje, aby se docílilo ocelově šedé barvy. 

Kdo má raději zlato 18 karátové nebo platinu, je možné se na výrobě šperku z tohoto materiálu též domluvit. 

U šperků se často používají i doplňkové nekovové materiály. Nejčastěji jsou to drahé kameny, perly, diamanty, korály a textilní a kožené komponenty. Kůži a bavlnu používám přírodní i barvenou. 

 

Objednávky se snažím potvrzovat každý den. Někdy se ale může stát, že Vaši objednávku přijmu až nejbližší pracovní den.

Po přijetí objednávky jsou automaticky zaslány informace s platebními pokyny na Váš e-mail a současně se mi zobrazí Vaše kontaktní údaje, které potřebuji ke zpracování objednávky.

Některé šperky nemají okamžitou dostupnost. V praxi to znamená, že je budu vyrábět a potřebuji na to určitou dobu, která prodlouží dodací lhůtu. Tento údaj je uveden u popisu konkrétního šperku.

Peníze na můj účet mohou být připsány obratem, ale i po několika dnech. Záleží na konkrétní bance. Pokud na objednávku chvátáte, kontaktujte mne a ráda Vám dodání upřesním. Pokud je to v mých silách ráda na přání vyhovím a pošlu třeba i obratem. Posílám i na dobírku, případně si lze šperk vyzvednout osobně na Praze 2 přímo v dílně a zaplatit na místě v hotovosti.

Zásilky posílám několikrát týdně jako cenná psaní. Česká pošta je doručuje většinou za 1 den, není to ale garantováno a může se stát, že zásilka dorazí až za dva a více dnů od data odeslání. 

Jakmile balíček dorazí až k Vám, měla by být v obálce krabička/ky se šperky a vytištěná faktura. Pokud jste šperk objednali například jako dárek a budete jej skladovat, umístěte jej do suchého prostředí. (Stříbro reaguje na vlhkost a časem černá, nejedná se o vadu materiálu, nýbrž přirozenou vlastnost).

Svůj nákup můžete ohodnotit a poslat mi komentář.

Jsem plátce DPH. Veškeré ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Způsob dopravy
Šperky posílám v dárkových krabičkách jako cenné psaní ČESKOU POŠTOU s pojištěním. Doba doručení obvykle bývá 1- 2 pracovní dny, je to ale bez garance. Balíčky se snažím odesílat co nejdříve po přijetí platby, někdy mi to ale trvá i více dní. Pokud na zásilku pospícháte, informujte mne o tom během objednávky.
Obchodní podmínky

        Údaje zákazníka budou zpracovány výhradně za účelem vyřízení objednávky a dodání zboží.

  • DODACÍ PODMÍNKY :

 PLATBA A DOPRAVA :

Šperky zasílám pojištěné jako cenné psaní, poštovné obsahuje i balné a dárkovou krabičku.


Platba předem na účet - zaslání zboží po připsání částky (obvykle do 2  až 3 dnů) prostřednictvím České pošty.

poštovné : 99,-

 

Platba při převzetí - zaslání zboží na dobírku prostřednictvím České pošty obvykle během 2 - 3 dnů.

dobírka : 140,-

 

Osobní odběr

V současnosti je osobní odběr možný pouze u mě doma 2 km od Brandýsa nad Labem (přesnější adresu mohu sdělit až po vytvoření objednávky).

V dílně jsem nyní pouze dle předchozí domluvy, proto prosím nespoléhejte na flexibilní vyzvedutí.

 

 

PRAVIDLA OBCHODU :

Veškeré objednávky jsou považovány za závazné. Zákazník odesláním objednávky potvrzuje, že souhlasí s pravidly obchodu, s možnostmi platby, dodacími podmínkami, reklamačním řádem a seznámil se s ustanovením o ochraně osobních údajů. Žádám Vás, abyste ve svém zájmu uváděli přesné a pravdivé údaje do objednávkového formuláře.

Každá objednávka je po odeslání potvrzena  e-mailovou zprávou, ve které máte poslední možnost zkontrolovat správnost vyplněných údajů. Pokud je v objednávce z nějakého důvodu chyba, nebo v případě, že je vám původní potvrzení objednávky vůbec nedorazí, neprodleně mne kontaktujte. Pokud dojde mezi vyřízením a odesláním objednávky ke změně cen, platí vždy ceny uvedené v již uskutečněné objednávce.

Prodejce, si vyhrazuje právo zákazníka telefonicky kontaktovat pro ověření nebo upřesnění objednávky, pokud např. jde o  nějaké chybějící či nepřesné údaje, atp.

 

 

 

PLATBA A DOPRAVA :
a) Místem dodání zboží je adresa uvedená kupujícím jako dodací v objednávce zboží (není-li v poznámce uvedeno jinak). Zásilky jsou odesílány prostřednictvím České pošty.

b) Není-li v popisu u výrobku jinak uvedeno, je veškeré zboží expedováno maximálně do 10 pracovních dnů po obdržení objednávky (při platbě předem na účet může být celý proces o 3 pracovní dny delší ).

c) Ke každé dodávce zboží je přiložen daňový doklad, který slouží současně jako záruční a dodací list.

 

Výměna zboží :

V případě potřeby (např. nevyhovující velikost, barva, atd.), Vám nepoužité a nepoškozené zboží, po předchozí domluvě, ráda vyměním pokud bylo objednáno přes internet a odesláno poštou.

Zboží mi prosím zašlete jako doporučený balík na  adresu dílny ( adresa bude uvedena na dokladu o koupi) a to včetně kopie daňového dokladu. Bude-li zboží bez zjevných známek poškození nebo opotřebení, do 14 dnů vyměním za požadované zboží.

Náklady na poštovné spojené s výměnou zboží, hradí kupující (zákazník).

 

 

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ :
Abych Vám mohla zaslat zboží a nabídnout své služby, potřebuji znát některé Vaše osobní údaje. Respektuji Vaše soukromí, a tak se snažím množství těchto dat minimalizovat na ta nejnutnější a data chránit před zneužitím. Má práce s osobními daty plně podléhá zákonným normám, zejména zákonu o ochraně osobních údajů.


OSOBNÍ ÚDAJE :
Od Vás jako od zákazníka fyzické osoby musím při nákupu požadovat tyto údaje: jméno a příjmení, úplnou poštovní adresu, telefonické spojení, e-mailovou adresu. Tyto údaje jsou nezbytné k Vaší identifikaci, ke komunikaci s Vámi, k realizaci prodeje zboží a zaúčtování Vaší platby za zboží. Pokud nakupujete jako firma potřebuji navíc adresu sídla firmy, IČ a příp. DIČ.Všechna data, která o Vás a Vašich nákupech získám, chráním před zneužitím, nikomu jinému neposkytuji (vyjma společností zajišťující spediční služby nebo platební styk, které obdrží nezbytné minimum informací o zákazníkovi, potřebné pro bezproblémové vyřízení konkrétní objednávky) a slouží pouze ke kvalitnímu poskytování mých služeb. Vyhrazuji si právo využít Vaše údaje k zasílání informací o slevách, novinkách a dalších marketingových aktivitách. V každém takto zaslaném e-mailu je návod, jak mi jednoduše sdělit že si toto nepřejete. Rovněž máte právo kdykoliv mi písemně sdělit jakékoliv změny, doplnění, žádost o zlikvidování všech Vašich osobních údajů, které jste mi dříve poskytli.


SOUHLAS :
Používáním tohoto internetového obchodu souhlasíte se shromažďováním a používáním osobních údajů v uvedené míře a souhlasíte s výše uvedenými pravidly.

 

 

REKLAMACE :

Jak postupovat při reklamaci :

Záruku lze uplatnit podle zákona ve lhůtě 24 měsíců od data převzetí zboží kupujícím. Záruka se vztahuje na výrobní či materiální vady.

 Záruka se nevztahuje na poškození způsobená nevhodným nebo neopatrným zacházením, např. nerespektováním  uvedených doporučení, která mohou vést k mechanickému poškození šperků nebo k jinému druhu poškození šperku, např. chemickému. Záruka se nevztahuje na opotřebení šperků z důvodu používání.

 Šperky v důsledku působení různých chemických látek jako např. lidský pot, vliv prostředí, apod. a slunečního světla postupně mění svoji barvu. Tomu nejde bohužel dlouhodobě zabránit žádnou výrobní technologií a výrobce nebude takové reklamace považovat za oprávněné.

Šperky jsou určené ke zkrášlení při denním nošení, ale také k mimořádným příležitostem. Všeobecně doporučuji před spánkem šperky odkládat. Šperky by též neměly přijít do kontaktu s vodou, která je může poškodit nebo zkrátit jejich životnost.

 Reklamační řád

Případné reklamace vyřídím podle platných právních předpisů (Občanského zákoníku pro fyzické osoby, Obchodního zákoníku pro právnické osoby).

 Na veškeré zboží se vztahuje zákonná záruční lhůta 24 měsíců, pokud není na výrobku uvedeno jinak.

Nárok na uplatnění záruky může zaniknout, pokud výrobek byl:

poškozen při přepravě (Zjevné poškození zboží nebo jeho obalu výrobku je třeba ihned řešit s dopravcem. Zákazník není povinen takovéto zboží od dopravce převzít a musí o zjištěném druhu poškození neprodleně informovat prodejce).
poškozen neodbornou instalací nebo zacházením 
používán v podmínkách, které neodpovídaly požadavkům a parametrům uvedeným v dokumentaci (pokud u výrobku existuje).
poškozen působením živlů.
poškozen nadměrným používáním nebo zatěžováním 

Postup při reklamaci :

 Nejdříve mě informujte o reklamaci telefonicky, e-mailem nebo fler zprávou.

Zboží mi pak prosím zašlete jako doporučený balík na adresu dílny nebo jej můžete osobně vrátit po dohodě na domluvenou adresu.

Do zásilky přiložte kopii daňového dokladu a uveďte důvod reklamace.

Vaši reklamaci se budu snažit vyřídit co nejrychleji, nejpozději však do 14 dnů od jejího vzniku.

 

Odstoupení od smlouvy :

 Kupující má dle §53 odst. 6 zák. č. 40/1964 Sb. (obč. Zák.), právo odstoupit od kupní smlouvy do 14 dnů od převzetí zaslaného výrobku (např. doručeného poštou nebo vyzvednutého na poště) nebo zakoupeného osobně, ale objednaného přes internet. Pokud se však kupující takto rozhodne, měl by pokud možno nepoškozené zboží bez známek používání nebo opotřebení, nejlépe v původním obalu poslat zpět v uvedené lhůtě.

Bude-li vše v pořádku,vrátím vám peníze do 14 dnů včetně nákladů na dopravu. Ta je však počítána podle ceny nejnižší možné přepravy.  Odpovídající částku za zboží vrátím předem dohodnutým způsobem

( bankovním převodem, v hotovosti).

 

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
762833
11.11.2018 Notičky a houslový klíč vystaveny zatím jen ve zlatě, brzy ale budou i ve stříbře.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím