Profil uživatele
Handmade Treasures
Prodávající
Ostrava/Cambridge, UK
Registrace: 17.4.2009

*****V mém blogu se dozvíte více o mně, mé tvorbě a mých plánech a nápadech. Nezapomeňte se přijít podívat !****

                          image

Vítejte v mé truhlici pokladů.

Jmenuji se Zuzana a bydlím v univerzitním městečku Cambridge ve Velké Británii.  Každou sobotu se v centru Cambridge pořádá malý trh, a to ne jen tak ledajaký trh. Prodávají tam ručně šité kabelky, pletené a háčkované hračky, keramické výrobky, prostě věci, které se mi moc líbí. Chodím se tam odreagovat a načerpat energii. 

Jednoho dne jsem se rozhodla si taky něco vyrobit. Jen tak, pro radost. Vzala jsem si kousek příze, jehlice neurčité velikosti a s počítačem v klíně jsem si sedla a začla jsem hledat návody na internetu. Co bych tak mohla s kouskem příze udělat? A světe div se, je toho spousta.

Bačkůrky pro miminka, čepičky, šály... 

Den za dnem plynul a já se pomalu učila zacházet s jehlicemi a také s mým novým náčiním - háčkem.  Také jsem oprášila šicí stroj, pohřbený pod nánosem prachu. A už to jelo - a to doslova. Od té doby jsem se nezastavila. Zvládla jsem porodit (zatím jen) jedno dítě, přečkala jsem doby finanční krize, vlhké anglické zimy i téměř neexistující léta, dokonce i návštěvu zloděje. A to vše buď s jehlicemi/háčkem v ruce, popřípadně usazená na ne zrovna pohodlné židli za šicím strojem.

V mé truhlici výrobků se objevily také patchworkové tašky, dětské deky, barevné prostírání. A já se nezastavila a vyráběla jsem dál... a vyrábím stále.

Mé výrobky jsou inspirované místem, kde žiji a lidma, které potkávám. Cambridge je nádherné město, plné historie a velice multikulturní. Je to místo, kde jdou dějiny ruku v ruce s dnešní dobou. Kde si tradiční kultura stále udržela své místo, antikvariáty kvetou, kreativní výrobky nabírají nových rozměrů. Kde lidé umí ocenít snahu a často dají přednost ručně dělaným výrobkům před zbožím dostupným v supermarketech. Popřípadně se snaží výrobky ze supermarketů obvzláštnit něčím originálním, háčkovanou aplikací, pletenou šálou či šitou kabelkou.

A to je přesně to, co bych Vám chtěla nabídnout. Můj virtuální obchůdek se stále rozvíjí, neustále hledám nové inspirace, vytvářím nové věci. Zaměřuji se především na děti a výrobky pro ně a to proto, že jsou roztomilé a většinou rychle hotové, dodací lhůty jsou tudíž krátké. Ovšem i za tuto krátkou dobu mého pobytu na Fler.cz jsem zjistila, že i dospělí mají právo na něco malého a roztomilého, můj sortiment se tedy trochu rozšířil i o pokrývky hlavy pro dámy a další maličkosti pro dospělé.

Nakukujte často, nabídka mých výrobků se bude často obměnovat. Pokud Vás něco zaujme, s radostí Vám vyjdu vstříct. A také bych Vás ráda poprosila o trpělivost, zatímco budu tento obchůdek pomalu upravovat a přidávat nové a nové věci.

Těším se na Vás.

Handmade treasures - Zuzana

Způsob dopravy
Royal mail UK - poštovné se budu snažit udržovat na minimu. Balíček do 150g - ? 1.22 = cca 40 Kč. Každých dalších 50g = cca 10 Kč navíc. Výrobky balím do fólie a vkládám do plastové poštovní obálky(nepromokavý neprůhledný sáček), velikost záleží na velikosti výrobku.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím