Profil uživatele
hanka javorka
Prodávající
Strakonice
Registrace: 26.6.2011

Hezký den,vítejte v našem malém dřevěném obchůdku.

Jmenujeme se Fanda a Hanka.Bydlíme v malebné krajině pošumaví kus od Kašperských Hor.Pocházíme oba dva z města,ale karty osudu tomu chtěly,že jsme se přestěhovali do chalupy na samotu.Z okolní karajiny inspirace přichází sama....

Zabýváme se výrobou ručně dlabaných mís,misek,mís na ovoce,svícnů,slánek,cukřenek,setů na  koření na stůl,hmoždířů-každý vyrobený kus je originál.Dále vyrábíme originální dřevěné šperka-spony do vlasů,náušnice,náramky,brože,přívěsky na krk,sochy motorovou pilou.

Všechny naše výtvory jsou vyrobeny z regionálních dřev většinou ovocných stromů a ořešáku.Dříví pro výrobu účelově nekácíme.

Výrobky jsou napuštěny olivovým nebo lněným olejem.Vosk jenž používáme vyrábí firma CLOU.Vosk je vyroben na přírodní bázy,je voděodolný a splńuje nejpřísnější kritéria  zákonu o potravinách.(může přijít do styku ze slinamy i malých dětí).Nezávadnost výrobků máme certifikovanou.Též máme certifikát PRÁCHEŇSKY VYROBEK.Pravidelně prodáváme na řemeslnných trzích.

Snad se výrobky budou líbit i Vám.

Způsob dopravy
Česká pošta
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím