Profil uživatele
hanyska
Prodávající
Stěžery
Registrace: 13.8.2009

Vítejte na mém profilu. Ráda vyrábím oblečky na panenky Barbie novějšího typu. Právě začínám s prodejem, jinak jde o dlouhodobý koníček. Jelikož ještě studuji, nejsem schopná produkovat větší množství oblečků. Svůj profil budu postupně upravovat a nabídku rozšiřovat, pokud bude o zboží zájem.

Pokud budete mít zájem o jinou barevnou variantu oblečku, který je vystaven, pak se můžeme individuálně domluvit na jeho zhotovení. Nejsem však schopna Vám sdělit v jakém časovém rozmezí bude připraven k odběru. 

Způsob dopravy
Doporučeně přes Českou poštu jako doporučený dopis nebo balík na poštu. Zboží balím dle rozměrů, standardně do obálky s bublinkovou fólií nebo krabičky.
Obchodní podmínky

Obchodní a reklamační podmínky prodejce hanyska se řídí příslušnými právními předpisy platnými na území ČR a jsou platné od 1. 2. 2017.

Vrácení zboží:
Dle zákona máte právo na vrácení zboží a to do 14 dní ode dne, kdy jste balíček převzali. Toto zboží však musí být nepoškozené, čisté a nepoužité. Pokud chcete zboží vrátit, informujte mne prosím předem vnitřní poštou. Po přijetí a zkontrolování zboží Vám budou peníze vráceny.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím