Profil uživatele
HanyzkaS
Prodávající
Brno
Registrace: 11.11.2010

Vítám vás ... račte vstoupit, jste srdečně zváni.

Jmenuji se Hanka a ráda tvořím, vymýšlím a občas i realizuji... Zde bych vám chtěla nabídnout převážně šperky z kříšťálové pryskyřice a polodrahokamů. Ve volných chvílích se věnuji i jiným technikám (korálkování, háčkování, pletení, šití, vyšívání, plstění a občas také enkaustice - malování horkým voskem).

Pokud se vám u mě něco zalíbí a potěším vaše oko i duši, budu moc a moc ráda.

Děkuji za vaši návštěvu.

 

Pokud současně nakoupíte 'U Hanyzky' nebo na profilu 'materiál Hanka', platíte pouze jedno poštovné.

 

 

Nejraději se potuluji a sním v krámku u Charleene H . Delší dobu jsem okouzlená náramky Kety's, které mě pevně chytily za srdíčko. Krásné minerály pro své tvoření nakupuji u  precizní a milé nulkyjanulky - minerály.

 

 

Poznámka: U náušnic vám mohu na přání vyměnit háčky  za háčky vhodné pro alergiky. Z osteofixu - uzavíratelné háčky nebo rhodiové afroháčky. Cena náušnic se potom navýší o 10,- Kč. Výměnu háčků dohodněte prosím, přes vnitřní poštu.

Způsob dopravy
Poštou, doporučeně. Zboží vám zašlu do tří pracovních dní po připsání úhrady na účet. Balení: v ochranné folii vložené do bublinkové obálky. Ke každému přání vám přiložím bílou poštovní obálku. V Brně je možné dohodnout osobní odběr, ušetříte tak na poštovném.
Obchodní podmínky

Prodejní informace a obchodní podmínky

Úvodní ustanovení
Tyto obchodní podmínky platí pro nákup zboží v obchodě prodávajícího HanyzkaS, materiál Hanka a U Hanyzky, upravují vzájemná práva a povinnosti prodávajícího a kupujícího.
Právní vztahy mezi prodávajícím a kupujícím se řídí níže uvedenými obchodními podmínkami a dále v rozsahu těmito podmínkami neupravenými platnými právními předpisy.


Faktura
Faktura je vystavena ke každé objednávce v elektronické podobě, k dispozici je k vytištění u objednávky. Na vyžádání je možné fakturu přiložit vytištěnou ke zboží do balíčku nebo zaslat jako přílohu zprávy vnitřní poštou ve formátu pdf.

Objednávka a uzavření kupní smlouvy
Podáním objednávky kupující potvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami a reklamačním řádem a že s nimi souhlasí.
Prodejce si vyhrazuje právo objednávku odmítnout. O důvodu bude nakupující informován.
Veškeré zboží, které je zde prodávajícím nabízeno, je dostupné a ihned k dispozici.
Ceny nabízeného zboží jsou konečné a jsou uvedeny včetně všech souvisejících poplatků.
Kupní cena se skládá z ceny nabízeného zboží a nákladů spojených s balením a dodáním zboží.
Není stanoven žádný limit pro minimální odběr.

Upozornění
Barevnost zboží se může částečně odlišovat v závislosti na použitém typu a kalibraci monitorů.
Rozměry zboží jsou uváděny pokud možno co nejpřesněji.
Drobná barevná nebo rozměrová odlišnost produktů není relevantním důvodem pro podání reklamace.

Dodací a platební podmínky
Dodání zboží – prostřednictvím České pošty. Dodání zboží – prostřednictvím České pošty. Nakupující hradí zboží vždy převodem na účet prodávajícího. Osobní převzetí je možné dohodnout (místo a čas dle domluvy), ale vždy až po připsání peněz na účet prodávajícího, platba v hotovosti není možná. Na dobírku není zasíláno. 

Dodací lhůta se počítá dle typu převzetí.
Způsob platby - bankovním převodem na účet prodávajícího.
Zboží je odesláno bezprostředně po připsání peněz na účet prodávajícího, obvykle následující den, nejpozději do tří pracovních dnů.
Poštovné a balné                                                                                 
pro ČR: osobní odběr ... 0,- Kč
doporučená zásilka ... 56,- Kč


Reklamační řád 
Před samotnou reklamací zákazník nejprve kontaktuje prodávajícího elektronicky interní poštou, zašle mu popis problému reklamovaného předmětu, případně fotografii vady.
Pokud se prodávající se zákazníkem nedohodne jinak, je při uplatnění reklamace nutno předložit reklamované zboží. Zákazník si náklady na přepravu zboží hradí sám. V případě potvrzení oprávněnosti reklamace budou zákazníkovi uhrazeny přiměřené náklady spojené s předložením reklamovaného zboží.
Prodávající poté buď uzná reklamaci jako oprávněnou, nebo odmítne reklamaci jako neoprávněnou a reklamovaný předmět zákazníkovi vrátí. O způsobu vyřízení reklamace vyrozumí prodávající zákazníka interní poštou.


Ochrana osobních údajů
Prodávající tímto prohlašuje, že veškeré údaje poskytnuté kupujícím jsou zpracovávány v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění a nebudou za žádných okolností poskytnuty třetím osobám a nebudou použity k marketingovým účelům.
Tyto obchodní podmínky nabývají platnosti dne 27. 2. 2017.

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
621828
8.5.2017 Jak kvetou pampelišky.... https://www.fler.cz/prehl...
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím