Domů Profil prodejce harmonie at
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 30 minut.
  • Hradec Králové, ČR
  • 6743 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (1801) 100%
Nadšenci: 1933
Aktivita: aktivní
Prodáno: 6743
Registrace: 6.12.2010
Město: Hradec Králové
Stát: ČR
Důležitá informace: 15% SLEVA v rámci Fler kampaně 1.-3.11 na spoustu věcí. Došlé platby kontroluji každý večer a potvrdím současně s termínem odeslání. Doba rezervace zboží je 5 dnů !!!!!!!

harmonie at

/ Prodávající
Novinky
917928
1.12.2020 Fler kampaň s 15% slevou je tady. Najdete zde také spoustu věciček se slevou. Srdečně zvu k nakouknutí.

Dobrý den,

 

     vítám Vás ve svém virtuálním obchůdku.  Ve své tvorbě se nespecializuji pouze na jeden druh výrobků.  Baví mě tvořit stále něco nového. 13 let jsem navrhovala spodní prádelko pro ženy. Můžu se pochlubit, že jedna moje  kolekce byla úspěšně  prodávána v jednom německém katalogu. Tvořit mě těšilo však jen do doby, než se začalo ve velkém zboží kopírovat a prodávat levně na tržnicích v nedobré kvalitě . Bohužel se ale s tímto nepěkným zvykem setkávám i zde, přestože mám uvedena autorská práva. Výrobky nešiji seriově, ale jenom pár kousků. Své výrobky si sama navrhuji, vypracovávám střihy a nakonec realizuji.

    I když jsem studiu věnovala 8 let, to podstatné do života mě naučili rodiče. Slušnosti, toleranci,trpělivosti, vstřícnosti - řídím se mottem: nedělej nic takového, co nechceš,  aby druzí dělali tobě.

  Děkuji Vám,

že jste se u mne zastavili, prohlédli si moje výrobky.

Potěší mě nejen nákup, ale i přidané komentáře, srdíčkové návštěvy, ale i počet shlédnutí, vše je inspirací pro další tvorbu.

Všem nakupujícím uděluji hodnocení, budu tedy ráda i za zpětnou reakci na Váš nákup. Nejen prodávající má tak možnost posoudit spolehlivost nakupujících, ale i Vy, nakupující ,spolehlivost prodejců a kvalitu výrobků.

 

Těším se na Vás

Věra

 

Pokyny pro používání textilních kabelek /tašek:

Při nákupu textilních kabelek/tašek se řiďte pokyny u výrobků /extrémně nepřetěžovat,nepřeplňovat../ Za kvalitu šití si ručím, ne však za vady způsobené nedodržení pokynů k používání. Používám kvalitní zipy české výroby. Zip se poškodí pouze v případě, že je obsah přeplněn a zip násilím uzavírán /stejný případ, jako když si oblékáte malé číslo konfekce/. Nikdy zip nezavírejte + neotevírejte na poslední zuby . Vytrhne se buď jezdec nebo zuby zipu.

Magnetické zapínání se nemůže samo poškodit, vytrhnout,ulomit  apod. je zafixované podložkou + dvěma vrstvami látek + ohnuté plíšky do vodorovné polohy. Magnet lze vyjmout pouze mechanicky ohnutím plíšků zpět do svislé polohy /tedy cíleným záměrem/ - na tyto závady nelze uplatňovat reklamaci.

Tašky jsou určeny pro běžné používání , ale s nadsázkou cement nebo cihly neunesou.

 ___________________________________________________________

 

 

Za návštěvu určitě stojí i obchůdek mé dcery s originálními šperky

https://www.fler.cz/kasitera

 

 

Licence Creative Commons

Z autorských střihů nelze používat ani části /detaily a začleňovat je do jiného tvaru/střihu. NELZE POUŽÍVAT K OBCHODÍM -KOMERČNÍM ÚČELŮM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

_____________________________________________________________________

Způsob dopravy
UPOZORNĚNÍ !!!!!!!!Cena poštovného je nastavena jednotná, UPRAVUJI DLE VELIKOSTI ZÁSILKY a počtu objednaných kusů od 54 kč. Česká pošta, podle typu zboží volená bublinková obálka ,při větší zásilce kartonový obal. Cena poštovného do EU podle velikosti a ceny odeslané zásilky od 210 kč výše. Zboží na dobírku NEZASÍLÁM. Nemáte-li účet, lze provést úhradu i poštovní poukázkou na kterékoliv pobočce České pošty.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od harmonie at

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--