Domů Profil prodejce harmonie at
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 30 minut.
  • Hradec Králové, ČR
  • 7360 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (1800) 100%
Nadšenci: 1986
Aktivita: aktivní
Prodáno: 7360
Registrace: 6.12.2010
Město: Hradec Králové
Stát: ČR
Důležitá informace: Při objednávce zboží nad 999 kč poštovné ZDARMA-stornuji při potvrzení objednávky !!!!!! Lze zasílat i formou ZÁSILKOVNY !!!!. Došlé úhrady kontroluji každý večer a potvrdím současně s termínem odeslání, který se počítá ode dne připsané úhrady..

harmonie at

/ Prodávající
Novinky
1074334
28.9.2023 VLOŽENY NOVINKY - bude mi potěšením, když nakouknete a ještě více potěší, když nakoupíte.

Dobrý den,

 

     vítám Vás ve svém virtuálním obchůdku.  Ve své tvorbě se nespecializuji pouze na jeden druh výrobků.  Baví mě tvořit stále něco nového. 13 let jsem navrhovala spodní prádelko pro ženy. Můžu se pochlubit, že jedna moje  kolekce byla úspěšně  prodávána v jednom německém katalogu. Tvořit mě těšilo však jen do doby, než se začalo ve velkém zboží kopírovat a prodávat levně na tržnicích v nedobré kvalitě . Bohužel se ale s tímto nepěkným zvykem setkávám i zde, přestože mám uvedena autorská práva. Výrobky nešiji seriově, ale jenom pár kousků. Své výrobky si sama navrhuji, vypracovávám střihy a nakonec realizuji.

    I když jsem studiu věnovala 8 let, to podstatné do života mě naučili rodiče. Slušnosti, toleranci,trpělivosti, vstřícnosti - řídím se mottem: nedělej nic takového, co nechceš,  aby druzí dělali tobě.

  Děkuji Vám,

že jste se u mne zastavili, prohlédli si moje výrobky.

Potěší mě nejen nákup, ale i přidané komentáře, srdíčkové návštěvy, ale i počet shlédnutí, vše je inspirací pro další tvorbu.

Všem nakupujícím uděluji hodnocení, budu tedy ráda i za zpětnou reakci na Váš nákup. Nejen prodávající má tak možnost posoudit spolehlivost nakupujících, ale i Vy, nakupující ,spolehlivost prodejců a kvalitu výrobků.

 

Těším se na Vás

Věra

 ___________________________________________________________

 

 

Za návštěvu určitě stojí i obchůdek mé dcery s originálními šperky

https://www.fler.cz/kasitera

 

 

Licence Creative Commons

Z autorských střihů nelze používat ani části /detaily a začleňovat je do jiného tvaru/střihu. NELZE POUŽÍVAT K OBCHODÍM -KOMERČNÍM ÚČELŮM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

_____________________________________________________________________

Způsob dopravy
UPOZORNĚNÍ !!!!!!!!Cena poštovného je nastavena jednotná, UPRAVUJI DLE VELIKOSTI ZÁSILKY a počtu objednaných kusů od 77 kč. Česká pošta, podle typu zboží volená bublinková obálka ,při větší zásilce kartonový obal. Cena poštovného do EU podle velikosti a ceny odeslané zásilky od 210 kč výše. Zboží na dobírku NEZASÍLÁM. Nemáte-li účet, lze provést úhradu i poštovní poukázkou na kterékoliv pobočce České pošty.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od harmonie at

Oblíbení uživatelé
Zobrazování oblíbených uživatelů není majitelem účtu povoleno.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--