Domů Profil prodejce hauuu
  • aktivní prodejce od r. 2019
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 hodin.
  • Praha, ČR
  • 125 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (21) 100%
Nadšenci: 81
Aktivita: aktivní
Prodáno: 125
Registrace: 21.11.2019
Město: Praha
Stát: ČR

hauuu

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Naše manufaktura je výsledkem nadšení pro design a lásky ke zvířatům. Máme rádi originalitu a smysl pro detail. Vše děláme s citem a maximálním nasazením tak, aby naše výrobky splňovaly Vaše individuální přání a potřeby. Nebojíme se nových vzorů a barevných kombinací, proto jsou možnosti výběru téměř nekonečné! 
 
K samotné výrobě potřebujeme znát informace o velikosti, Vaši představu o vzoru, barevném provedení, typ zapínání a případně další požadavky.

Obojky pleteme z padákových lanek o průměru 4 mm nebo 2 mm. Obojky z 2 mm lanek obecně nabízí větší možnosti zajímavých vzorů a jsou také vhodné i pro menší plemena. Obojky děláme na obvod krku konkrétního psa. Jejich velikost následně nelze redukovat nebo jen omezeně v závislosti na zvoleném typu zapínání.

Kovové komponenty nakupujeme ve specializovaném obchodě pro výrobu chovatelských potřeb. Ty které používáme, jsou vyrobeny ze zinkoslitiny s matně černou povrchovou úpravou. Speciální komponenty nebo barvy kování je možné zakomponovat po předchozí domluvě.


Typy zapínání:
1) Kovový trojzubec - zapnutí i rozepnutí je snadné a zvládnete ho i jednou rukou. Trojzubec má zaoblené hrany a díky mírnému prohnutí se hodí právě pro obojky. Deklarované maximální zatížení je 200 kg.

2) Nastavitelný řemínek - nastavitelná alternativa zapínání v černém nebo hnědém provedení. 

3) Polostahovací obojek – obojek může být zakončen sedlářskými kroužky a nasazuje se přes hlavu. Kroužky jsou svařované a nehrozí tak jejich rozevření.

Barvy

V současné době disponujeme cca 200 odstíny barev, ze kterých si můžete navrhnout vlastní barevné provedení.  Barvy průběžně doplňujeme o nové odstíny proto je obtížné vytvořit stálý vzorník, nicméně s barevnou kombinací vám velmi ráda poradím a nafotím barevné návrhy. 

vzorník 1 - Paracord 4 MM

vzorník 2 - Paracord 4 MM

vzorník 3 - Paracord 4 MM

vzorník 4 - Paracord 4 MM

vzorník 5 - Paracord 2 MM

vzorník 6 - Paracord 2 MM

 

Jak správně změřit obvod krku

K výrobě potřebuji znát přesný údaj o obvodu krku bez rezerv. Obvod krku měřte krejčovským metrem přímo na na psovi v místě, kde obojek obvykle nosí (viz foto). Neměřte přes stávající obojek a míru neberte ani ze stávajícího, neboť tyto údaje mohou skutečnost významně zkreslovat. Rezervu si dopočítávám sama tak, aby vznikl prostor přibližně na 2 prsty. Obojek také nošením trochu povolí.

Vezměte prosím v potaz, že výměnu na základě chybného měření na Vaší straně nebudu akceptovat.

Doba dodání

Doba dodání je přibližně týden (záležína množství objednávek).  

Způsob dopravy
Zásilkovna, ČP
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od hauuu

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--