Domů Profil prodejce HEARTCORE by Jano
  • aktivní prodejce od r. 2015
    Reaguje na objednávky obvykle do 4 hodin.
  • Brno, ČR
  • 153 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (33) 100%
Nadšenci: 281
Aktivita: aktivní
Prodáno: 153
Registrace: 7.6.2015
Město: Brno
Stát: ČR

HEARTCORE by Jano

/ Prodávající
Novinky
686124
30.12.2017 Přeji Vám krásný nový rok. Mě v něm čeká několik změn,proto BUDE TENTO PROFIL NA DOBU NĚKOLIKA MĚSÍCŮ UZAVŘEN. Těším se naviděnou, pravděpodobně v druhé polovině roku 2018. Jana

Pour féliciter 2018 by Jano.
Následuj svou vizi. // Follow your vision.

Milí sledující. Přeji Vám krásný nový rok. Mě v něm čeká několik změn a proto BUDE TENTO PROFIL NA DOBU NĚKOLIKA MĚSÍCŮ UZAVŘEN. Děkuji za pochopení

Jana

 

Vítejte na stránkách mé HEARTCORE kolekce, která vznikla zcela spontánně, ovšem když jsem na ní začala pracovat cíleně, hodně se mi rozrostla.

Výtvarnému umění se věnuji od roku 2001 a nejbližším vyjadřovacím jazykem je pro mě abstrakce, neboť zachycuje esenci emoce či informace. Pracuji s různými výtvarnými medii, většinou tematicky, a k některým výtvarným cyklům se vracím, protože mě baví je rozvíjet v reflexi změn, kterými jsem prošla.

Cyklus HEARTCORE by Jano vznikl, když jsem zjistila, že několik přátel a rodinných příslušníků samovolně uchovává kolekce mých koláží ve tvaru srdce, kterými jsem mnoho let zdobila balicí papír na dárcích. Objevila jsem tak téma, které je velmi sdílné a informačně přístupné všem, bez rozdílu věku a pohlaví. Téma, které umožňuje širokou komunikační a výrazovou škálou a navíc má náboj slovní hříčky v samotném názvu cyklu, evokující hudební styl Hardcore (tedy „Tvrdé jádro“; přeneseně je výraz „Hardcore“ používán i jako výraz „hustý“ ). A slovní hříčky - ty mě zkrátka baví .

Přestože základem každé koláže jsou ručně „vytrhaná srdce“ (což je celkem „Hardcore“ ), jedná se o cyklus jemný a hravý. Ostatně HEARTCORE znamená „nitro srdce“ a kolekce tedy může zahrnout vše, co se týká lásky a vše, co máme rádi, či to, co naše srdce vyživuje. Kromě samotného motivu srdce a využití hry barev, ruční vytrhávání pravděpodobně přispělo k samovolnému vzniku sbírek srdcí z obalů dárků, neboť takto vytvořená srdce v sobě nesou energii úsilí vedoucího k vytvoření tvaru i samotného fyzického kontaktu rukou. A také jakousi „rebelii“ materiálu, neboť cílený tvar není možné zcela přesně ovládnout. A v tom je velké kouzlo.

Když jsem koláží vytvořila víc, napadlo mě, že by se mi líbilo nosit je na oblečení a odtud už byl jen krůček k projektu pro FLER.

jang jin

Vybrala jsem pro začátek jen několik koláží z celé kolekce. Samotné koláže jsou základem pro další grafickou úpravu a přípravu pro tisk, protože každý potištěný produkt má svá specifika a požadavky na tvar a vzhled koláže.

Tato „srdeční záležitost“ mě nadchla natolik, že jsem při práci s textilem začala dělat i originální malované kousky s motivem srdce (ty jsou ovšem prozatím jen oživením celé kolekce) … a pak i náušnice, hrnky, placky a magnetky...

Kolekce se opravdu rozrostla, proto papírové zboží (pohlednice, kalendář, bločky) dostalo samostatný profil. Nejdete ho na HEARTCORE by Jano PAPER.

pohlednice

Vznikl tak ucelený soubor HEARTCORE produktů, které mi dělají radost, a věřím, že potěší i mnohé z Vás.

Jana Jano.

Poštovné z profilů HEARTCORE by Jano, HEARTCORE by Jano PAPER a Peinture je slučitelné do jednoho.

ZBOŽÍ JE VYRÁBĚNO PODLE VLASTNÍCH ORIGINÁLNÍCH NÁVRHŮ. PROSÍM NEKOPÍRUJTE!

THIS IS ORIGINAL DESIGN. PLEASE, DO NOT COPY DESIGN AND PRODUCT!

1. Úvodní ustanovení

1.1. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

1.2. Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce Jana Jano, prostřednictvím internetového obchodu //www.fler.cz/heartcore-by-jano. Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím.

2.2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu.

2.3. Při požadavku změny charakteru objednaného zboží (barva, velikost) v doplňkové zprávě objednávky nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled. V takovém případě může objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží podle přání kupujícího.

2.4. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na zadanou adresu.

3. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

3.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).

3.2. Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.

3.3. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího (např. vnitřní poštou).

3.4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

3.5. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu nebo po doložení dokladu o jeho odeslání.

3.6. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

4. Reklamace

4.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

4.2.  Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

4.3. Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena elektronická faktura. Kupující má možnost si ji sám vytisknout. Faktura slouží zároveň jako záruční list.

4.4. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním.

5. Dodací podmínky

5.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující v českých korunách na bankovní účet prodávajícího (účet je vedený u Air Bank a.s.). Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby.

5.2. Zboží je odesíláno Českou poštou jako doporučený balíček, případně jako balík. Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty.

5.3. Pokud si kupující přeje zaslat zboží jinou službou České pošty, jako je např. balík do ruky či balík na poštu, informuje o tom prodávajícího. Prodávající si vyhrazuje právo navýšit poštovné za tyto služby dle aktuálního ceníku České pošty.

6. Ochrana osobních údajů

6.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 01. ledna 2014.

Perte a žehlete naruby.

Perte na 30oC.

Po vyprání ihned vyjměte z pračky.

Žehlit na nízkou teplotu.

Případná změna barevnosti textilie kolem potisku zmizí po prvním vyprání.

Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od HEARTCORE by Jano

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--