Profil uživatele
Peinture
Prodávající
Brno
Registrace: 6.11.2015

Pour féliciter 2018 by Jano.
Následuj svou vizi. // Follow your vision.

Milí sledující. Přeji Vám krásný nový rok. Mě v něm čeká několik změn a proto BUDE TENTO PROFIL NA DOBU NĚKOLIKA MĚSÍCŮ UZAVŘEN. Děkuji za pochopení.

Jana

 

Buďte vítáni.

Výtvarnému umění se věnuji od roku 2001 a nejbližším vyjadřovacím jazykem je pro mě abstrakce, neboť zachycuje esenci emoce či informace. V této kolekci však budu využívat i „reálnější“ motivy :-) Pracuji s různými výtvarnými medii, většinou tematicky, a k některým výtvarným cyklům se vracím, protože mě baví je rozvíjet v reflexi změn, kterými jsem prošla.

Nedávno jsem namalovala několik obrazů, u nichž mě napadlo, že by byly pěkným vzorem na hedvábné šaty. A tak jsem si je zkusmo nechala vytisknout na saténové polštáře. Výsledek se mi zalíbil natolik, že jsem se rozhodla založit Peinture profil na Fleru a prezentovat na něm právě tento typ dekoračních polštářů.

Každý z motivů má tedy původ v originálním, autorském obraze. Jsou tištěny sublimačním tiskem, takže se tisk pěkně propojuje se saténovou látkou a výsledný efekt evokuje malbu na hedvábí.

Do nabídky jsou zařazeny i tisky na trička a tašky, některé originály obrazů a originální brože.

Přeji Vám hodně radosti.

Jana Jano.

Poštovné z profilů HEARTCORE by Jano, HEARTCORE by Jano PAPER a Peinture je slučitelné do jednoho.

Způsob dopravy
česká pošta
Obchodní podmínky

OBCHODNÍ PODMÍNKY

1. Úvodní ustanovení

1.1. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

1.2. Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce Jana Jano, prostřednictvím internetového obchodu https://www.fler.cz/peinture. Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím.

2.2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu.

2.3. Při požadavku změny charakteru objednaného zboží (barva, velikost) v doplňkové zprávě objednávky nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled. V takovém případě může objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží podle přání kupujícího.

2.4. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na zadanou adresu.

3. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

3.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).

3.2. Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.

3.3. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího (např. vnitřní poštou).

3.4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

3.5. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu nebo po doložení dokladu o jeho odeslání.

3.6. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

4. Reklamace

4.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

4.2.  Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

4.3. Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena elektronická faktura. Kupující má možnost si ji sám vytisknout. Faktura slouží zároveň jako záruční list.

4.4. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním.

5. Dodací podmínky

5.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující v českých korunách na bankovní účet prodávajícího (účet je vedený u Air Bank a.s.). Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby.

5.2. Zboží je odesíláno Českou poštou jako doporučený balíček, případně jako balík. Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty.

5.3. Pokud si kupující přeje zaslat zboží jinou službou České pošty, jako je např. balík do ruky či balík na poštu, informuje o tom prodávajícího. Prodávající si vyhrazuje právo navýšit poštovné za tyto služby dle aktuálního ceníku České pošty.

6. Ochrana osobních údajů

6.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 01. ledna 2014.

 

 

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
686122
30.12.2017 Přeji Vám krásný nový rok. Mě v něm čeká několik změn,proto BUDE TENTO PROFIL NA DOBU NĚKOLIKA MĚSÍCŮ UZAVŘEN. Těším se naviděnou, pravděpodobně v druhé polovině roku 2018. Jana
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím