Profil uživatele
hewena
Prodávající
Jablonec nad Nisou
Registrace: 30.7.2008

Vítejte v obchodě s bižuterními šperky, které pro Vás sama navrhuji i vytvářím.

Nenajdete zde žádnou sériovou výrobu, většinu zhotovuji pouze v jednom kuse, hlavně společenské náhrdelníky, takže nákupem zde získáváte i jistotu originality. Také nerada potkávám sousedku ve stejném Mrkající.Mým  neskromným přáním je potěšit vaše oko a zkrášlit sem tam některou z paní, slečen, dam a dívek, které se tu zastaví. Samozřejmě nezapomínám ani na muže, i oni se rádi ozdobí.


Budete-li požadovat jinou barevnost, jiný detail, doplnění do celé sady, ráda vyhovím. I úpravou lze ledacos přizpůsobit vaší představě. Pokud vás zaujal výrobek, který se nachází mezi prodanými, kontaktujte mě vnitřní poštou, udělám co bude v mých možnostech.

Použité materiály, zejména sklo, je české výroby od jabloneckých sklářů a firem, Preciosa a dalších...
Součástí náušnic - afroháčků jsou silikonové zarážky.

 

A taky bych se měla trochu představit{#emotions_dlg.premyslim}.

Tak tedy :

Jmenuji se Helena, pocházím z Jablonce nad Nisou, takže sklo, skleněné kameny, korálky všude kolem mne. Přes 20 let jsem strávila v šperkařských a bižuterních firmách. Měla jsem štěstí na zaměstnání, které mne velmi bavilo. Zdravotní šmodrchance ale cestu nastavily tak, že teď mi tvorba už jen vyplňuje prázdný čas. Na druhou stranu mám zas výhodu v možnosti sama vymýšlet, vzorovat, tvořit co mě napadne, co se mi líbí, co je mi vnitřně blízké. V podstatě je to příjemná terapie pro tělo i duši.

 

Nevynechejte, prosím, ani prohlídku kategorie VINTAGE, kde se objevují poklady z minulého století!! Možná právě tady najdete něco, co jste si již dávno přáli vlastnit.

 

 Přichystala jsem pro vás i fotoalbum šperků, kterým byla určena jiná cesta než objevit se na Fleru, přesto bych vám je ráda ukázala Usmívající se.

 

A ještě něco! Na tomto webu najdete i můj druhý obchod hewa-material s přebytky korálků, látek, a spousty dalších věcí potřebných k tvorbě. Nově jsem založila i klub, jehož  členové  si mohou nechat namíchat korálky pro tvorbu podle barvy,velikosti a kusů na  přání za upravené klubové ceny.

Při současném nákupu z obou profilů platíte pouze jedno poštovné!!

 

 Nakupující, můžete se zaregistrovat do tohoto klubu, prodávající tam pro Vás vkládají novinky.

 

 

Shrnující blog z krásné předvánoční Novopacké akce

 

 

 

Několik rad mým zákazníkům :

Aby vám mnou vyrobené šperky sloužily co nejdéle s nezměněnými vlastnostmi, je potřeba vyvarovat je styku s vodou, chemikáliemi (parfém, lak na vlasy, ...), nevystavovat vlhku, na noc odkládat.

Při delším nepoužívání ukládat nejlépe v sáčku nebo krabičce.

Pro zvýšení lesku skleněných částí a perliček občas přeleštit flanelem nebo textilií určenou k čištění šperků.

Kovové části mohou časem působením vzduchu, agresivního potu změnit  vzhled, což je u obecného kovu  přirozený jev.

 

 

 

 

 

..a takto to na akci vypadalo : blog

 

Způsob dopravy
Česká pošta, doporučená zásilka, baleno pečlivě v bublinkách.

V ceně poštovného je započteno i balné.

Pro zákazníky ze Slovenska - platíte výhodně na můj FIO účet!!
Obchodní podmínky

Nový občanský zákoník ukládá povinnost informovat vás o

  podmínkách pro uplatnění práva na odstoupení od kupní smlouvy:

1. Právo odstoupit od smlouvy

Do 14 dnů máte právo odstoupit od této smlouvy bez udání důvodu.

2. Důsledky odstoupení od smlouvy

a) Zboží nám, po oznámení vnitřní poštou na tomto profilu, bez zbytečného odkladu zašlete zpět. Lhůta se považuje za dodrženou, pokud nám odešlete zboží zpět před uplynutím 14 dnů. 

b) Ponesete přímé náklady spojené s navrácením zboží. S vrácením platby můžeme počkat do té doby, než vrácené zboží obdržíme.

c) Zboží je nutno vzhledem k jeho povaze vrátit nepoužité, v původním stavu a balení.

3. Další ustanovení

 a) Úprava výrobků, či jejich jiná barevnost je dle dostupnosti materiálů možná, avšak pouze po domluvě předcházející vaší objednávce.

b) Kovové části mohou časem působením vzduchu, agresivního potu, apod.  změnit  vzhled, což je u obecného kovu  přirozený jev. Toto nezakládá důvod k reklamaci!

c) Základní pokyny pro údržbu :Aby vám mnou vyrobené šperky sloužily co nejdéle s nezměněnými vlastnostmi, je potřeba vyvarovat je styku s vodou, chemikáliemi (parfém, lak na vlasy, ...), nevystavovat vlhku, na noc odkládat.

d) Oprávněné reklamace budou řešeny  k maximální spokojenosti zákazníka.

Tyto obchodní podmínky jsou platné od 1.1.2014

K mimosoudnímu řešení spotřebitelských sporů z kupní smlouvy je příslušná Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869, internetová adresa: http://www.coi.cz.

Spotřebitel může využít rovněž platformu pro řešení sporů online, Která je zřízena Evropskou komisí na adrese http://ec.europa.eu/consumers/odr/.“

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
508217
9.5.2016 Vložena várka hroznových vín. Poslední kusy!! nedostatek materiálu :)
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím