Domů Profil prodejce Honn Akarton
  • aktivní prodejce od r. 2013
    Reaguje na objednávky obvykle do 4 hodin.
  • Hořice, ČR
  • 103 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (26) 100%
Nadšenci: 248
Aktivita: aktivní
Prodáno: 103
Registrace: 19.8.2013
Město: Hořice
Stát: ČR

Honn Akarton

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

 

Pozor, lovecká sezóna právě začala. Ale tahle bude trochu jiná. Nemusíte vstávat brzy ráno, táhnout se do lesa s puškou, ani mrznout ve křoví nebo na posedu při čekání na ten správný úlovek. Přesto ale nakonec zavěsíte na zeď kapitální trofej!

 

Díky Honn Akarton nyní můžete ozdobit svoje bydlení nebo pracoviště exkluzivní loveckou trofejí z lepenky, která má oproti trofejím původu živočišného řadu výhod. Nejen že odpadá výše zmíněné nepohodlí lovu. Také má, díky svěžímu modernímu designu a možnosti trofej dozdobit, mnohem širší uplatnitelnost v interiéru než tradiční trofej (která, přiznejme si to, je poněkud tenký led, pokud zrovna nebydlíte v hájovně nebo na zámku) a náklady na její pořízení jsou mnohem nižší. A také je velice environmental friendly. Nemusíte mít strach, že skončíte na černé listině PETA, ani jiných ochránců zvířat, neboť kartonové trofeje jsou původu zcela rostlinného. Vhodné i pro vegany! A až Vás trofej omrzí, můžete ji s čistým svědomím zrecyklovat. Jenom pozor na tradiční zavěšování trofeje na čestné místo nad krbem! Hrozí totiž, že tam chytne něco, co doma nejspíš nechcete ;-)

 

Trofeje Honn Akarton tedy obstojí i v betonové džungli velkoměsta, do lesa se ale stejně vypravit můžete. Třeba tam na čerstvém vzduchu lépe vymyslíte, jak Váš nový úlovek uzpůsobit k obrazu svému. Neboť lepenkovou trofej nemusíte jen složit a pověsit na zeď (ačkoliv už tato základní verze má stylu na rozdávání). Ještě před sestavením ji můžete pomalovat, polepit nebo jinak vylepšit dle vlastního vkusu a mít tak na zdi ozdobu skutečně jedinečnou. Jediným limitem je Vaše fantazie.

 

Trofeje Honn Akarton jsou precizně vyřezány z hnědé vlnité lepenky dle originálního autorského návrhu. Dodávány jsou z logistických důvodů ve stavu rozloženém. Proč se ale s rodinou nebo přáteli nepobavit při skládání? Zvlášť když je to podle přiloženého návodu tak snadné.

 

Lepenková trofej je originálním doplňkem interiéru, ale i vtipným dárkem. Ozdobte jednou z nich i Váš domov.

 

 

P.S.: Honn Akarton je sólo projektem mladšího z dua designérů nezávislé módní značky Robot Nation, jejíž tvorbu naleznete na FLERu také.

 

Způsob dopravy
Zboží je zasíláno jako cenný balík prostřednictvím České Pošty. Po domluvě je také možný osobní odběr v Hradci Králové
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Honn Akarton

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--