Profil uživatele
ice-cream
Prodávající
Bystřice pod Hostýnem
Registrace: 8.9.2011

ahoj, tak jsem se po dlouhé době konečně dokopala k tomu vytvořit si tady profil a ukázat Vám své dílo.) Takže doufám, že se náramky budou líbit a bude mě to motivovat k další práci.

Jinak bych mohla asi říct něco o mě. Narodila jsem se v Přerově 18.1.1988 a od té doby žiju v krásném městečku Bystřici pod Hostýnem. Mám to tady strašně ráda protože je tady krásná příroda a člověk ji má hned za barákem. S tím také souvisí i to že závodím na horském kole, už docela dlouho a myslím že ještě dlouho budu.) Občas se také nacházím v Brně, kde studuju vysokou školu Architektury, kterou doufám budu mít brzo za sebou. No a ve zbývajícím čase pletu náramky, čtu knížky, kreslím, a strašně ráda se dívám na filmy. To by asi tak bylo vše o mě.

Jo ještě k náramkům, začala jsem plést jako malá na nějakém táboře a od té doby jsem je odložila stranou, až poslední dva roky mě to zase chytlo. Pletu podle vzorů, které najdu na internetu a snažím se vymýšlet různé barevné kombinace. Náramky které jsou tady umístěné mám všechny upletené takže jsou skladem. Kdyby jste měli nějaký požadavek ohledně jiné barvy nebo i vzoru, tak to není problém vše se dá po domluvě uplést.) 

Způsob dopravy
česká pošta_doporučená zásilka poštovné 30kč
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím