Menu
--
Domů Profil prodejce IK jewellery
Irena Kraftová
  • aktivní prodejce od r. 2011
    Reaguje na objednávky obvykle do 30 minut.
  • Praha 6, ČR
  • 54 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (23) 100%
Nadšenci: 154
Aktivita: aktivní
Prodáno: 54
Registrace: 19.9.2011
Město: Praha 6
Stát: ČR

IK jewellery

/ Prodávající
Novinky
364659
3.3.2015 Nakupující ze Slovenska mají možnost u mne platit přes Fio banku bez poplatku.


 

Vítám všechny příznivce šperků vytvořených různými technikami z různých materiálů a zvu Vás návštěvu do svého fler-obchodu. Přeji si, aby se Vám u mě líbilo a rádi jste se ke mně vraceli. Proto uvítám všechny Vaše názory a připomínky.

Děkuji za návštěvu.

Irena Kraftová

 

Dovolte mi, abych vás také pozvala do svého textilního obchodu a do obchodu s materiálem, ve kterém nabízím to, co sama nestačím spotřebovat. Při nákupu i v některém mém dalším Fler-obchodě budou zásilky sloučeny a platíte jen jedno poštovné.

Poštovné ve všech mých ochodech bude aktuálně přepočítáno podle velikosti a váhy celé zásilky.

Nakupující ze Slovenska mohou platit přes Fio banku bez poplatku.

 

Ukázka mých prací


 

Náhrdelník Náhrdelník - jaspis kambaba


 

  

 

 

 

 

Šperky vyrábím z různě opracovaných drahých i obyčejných kamenů, skla, keramiky a dalších materiálů, které snesou zpracování při vysokých teplotách. Používám tiffany techniku, to znamená, že při jejich výrobě požívám cínovou bezolovnatou pájku, měděné nebo mosazné dráty a plechy, jen zcela výjimečně komponenty z obecných kovů.

 

Každý šperk je po dokončení ošetřený antioxidačním olejem. Tento olej se používáním zvolna otírá a postupně ztrácí svou účinnost. Proto doporučuji čas od času šperk znovu ošetřit jakýmkoli olejem, který rychle nežlukne (např. lněný olej, ale stačí i kvalitní kuchyňský olej – ne olivový!).

 

Pokud chcete, aby Vám šperk vydržel dlouho tak pěkný, jako při jeho zakoupení, doporučuji kromě občasného naolejování šperk rozhodně nenamáčet (koupání, sprcha, mytí), nevystavovat působení chemikálií (např. parfémy, toaletní vody, kosmetické krémy apod.). Pokud šperk nenosíte, je vhodné jej ukládat do krabičky a vyvarovat se uložení ve vlhkém prostředí (např. v koupelně).

 

Cín patří k měkčím kovům a není proto tolik odolný proti oděru, jako drahé kovy, ale šperk z něj je pevný a při běžném zacházení a dodržení výše zmíněných doporučení zůstane krásný po mnoho let.

 

Způsob dopravy
Zboží je zabaleno buď v krabici a nebo v bublinkové obálce a odesláno jako doporučená zásilka nebo cenný balík prostřednictvím České pošty.

Poštovné do ciziny je pouze orientační a bude dohodnuto po objednání zboží podle ceníku České pošty.

Poštovné a balné pro ČR je rovněž pouze orientační a může být upraveno podle váhy a velikosti zásilky a tarifů České pošty.

Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od IK jewellery

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím