Profil uživatele
IK jewellery
Irena Kraftová | prodávající
Praha 6
Registrace: 19.9.2011


 

Vítám všechny příznivce šperků vytvořených různými technikami z různých materiálů a zvu Vás návštěvu do svého fler-obchodu. Přeji si, aby se Vám u mě líbilo a rádi jste se ke mně vraceli. Proto uvítám všechny Vaše názory a připomínky.

Děkuji za návštěvu.

Irena Kraftová

 

Dovolte mi, abych vás také pozvala do svého textilního obchodu a do obchodu s materiálem, ve kterém nabízím to, co sama nestačím spotřebovat. Při nákupu i v některém mém dalším Fler-obchodě budou zásilky sloučeny a platíte jen jedno poštovné.

Poštovné ve všech mých ochodech bude aktuálně přepočítáno podle velikosti a váhy celé zásilky.

Nakupující ze Slovenska mohou platit přes Fio banku bez poplatku.

 

Ukázka mých pracíŠperky vyrábím z různě opracovaných drahých i obyčejných kamenů, skla, keramiky a dalších materiálů, které snesou zpracování při vysokých teplotách. Používám tiffany techniku, to znamená, že při jejich výrobě požívám cínovou bezolovnatou pájku, měděné nebo mosazné dráty a plechy, jen zcela výjimečně komponenty z obecných kovů.

 

Každý šperk je po dokončení ošetřený antioxidačním olejem. Tento olej se používáním zvolna otírá a postupně ztrácí svou účinnost. Proto doporučuji čas od času šperk znovu ošetřit jakýmkoli olejem, který rychle nežlukne (např. lněný olej, ale stačí i kvalitní kuchyňský olej – ne olivový!).

 

Pokud chcete, aby Vám šperk vydržel dlouho tak pěkný, jako při jeho zakoupení, doporučuji kromě občasného naolejování šperk rozhodně nenamáčet (koupání, sprcha, mytí), nevystavovat působení chemikálií (např. parfémy, toaletní vody, kosmetické krémy apod.). Pokud šperk nenosíte, je vhodné jej ukládat do krabičky a vyvarovat se uložení ve vlhkém prostředí (např. v koupelně).

 

Cín patří k měkčím kovům a není proto tolik odolný proti oděru, jako drahé kovy, ale šperk z něj je pevný a při běžném zacházení a dodržení výše zmíněných doporučení zůstane krásný po mnoho let.

 

Způsob dopravy
Zboží je zabaleno buď v krabici a nebo v bublinkové obálce a odesláno jako doporučená zásilka nebo cenný balík prostřednictvím České pošty.

Poštovné do ciziny je pouze orientační a bude dohodnuto po objednání zboží podle ceníku České pošty.

Poštovné a balné pro ČR je rovněž pouze orientační a může být upraveno podle váhy a velikosti zásilky a tarifů České pošty.

Obchodní podmínky
  • ZPŮSOB OBJEDNÁNÍ

Kupní smlouva vzniká odesláním objednávky.

  • ZBOŽÍ NA ZAKÁZKU

Zboží vyráběné na zakázku bude vyrobeno a dodáno v předem smluveném termínu. Pokud to bude povaha zakázky vyžadovat, může být požadována platba zálohy předem.

  • ÚPRAVA HOTOVÉHO VÝROBKU

Při úpravě již hotového výrobku na žádost zákazníka bude požadována uhrada zálohy ve výši ceny práce, případně i materiálu potřebného k této úpravě. V případě, že si zákazník výrobek upravený na jeho žádost nezakoupí, je tato záloha nevratná. Při zakoupení upraveného výrobku se záloha započítá do konečné ceny výrobku. Cena upraveného výrobku může být navýšena podle náročnosti požadované úpravy.

  • DODACÍ PODMÍNKY

Zboží, které je skladem, je odesíláno do 3 pracovních dnů prostřednictvím České pošty. Zboží vyráběné na zakázku, dle dohody (viz výše).

  • MOŽNOSTI PLATBY

- platba předem na účet (číslo účtu bude zasláno spolu s potvrzením objednávky)

- při osobním předání (po dohodě)

- u speciálních zakázek vyráběných na přání, může být požadována úhrada zálohy předem

  • POŠTOVNÉ A BALNÉ

Poštovné a balné je účtováno podle náročnosti balení, velikosti a váhy zásilky dle tarifů České pošty.

  • ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY

Spotřebitel (kupující) má právo odstoupit od kupní smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

Po odstoupení od smlouvy musí zákazník zakoupené zboží do 14 dnů vrátit prodávajícímu.

Peníze ve výši kupní ceny a nákladů na nejlevnější dopravu ke spotřebiteli mu budou vráceny do 14 dnů po vrácení zboží. Náklady na vrácení zboží  hradí kupující.

Vrácené zboží musí být evidentně nepoužité, neopotřebované, nepoškozené, aby se dalo distribuovat jinému zákazníkovi.

Pokud bude vrácené zboží užíváním znehodnoceno tak, že nebude možné jej dále distribuovat jako nepoužité zboží, bude vrácená kupní cena snížena o hodnotu, kterou zboží ztratilo.

  • ZÁRUKA, REKLAMACE A VÝMĚNA ZBOŽÍ

Pokud se vyskytnou se zbožím jakékoli problémy doporučuji, abyste mě nejprve kontaktovali telefonicky nebo e-mailem a domluvíme se na dalším postupu.

Na veškeré prodávané zboží se vztahuje záruka vyplývyjící ze zákona platného v České republice, tedy 24 měsíců.

Batikované, barvené, malované a jinak ručně zdobené textilní zboží nelze reklamovat z důvodu nepravidelnosti probarvení látky, částečného pouštění barvy a částečného vyblednutí odstínu při opakovaném praní. Toto jsou vlastnosti, které k takovýmto výrobkům patří a je třeba s nimi počítat při používání a péči o tyto výrobky.

Dále nelze u batikovaných, malovaných, barvených a jinak ručně zdobených textilií reklamovat vady způsobené nevhodnou údržbou a nevhodným zacházením. Doporučení, jak s takovými textiliemi zacházet, je vždy součástí dodávky zboží.

U všech šperků se záruka nevztahuje na vady způsobené nevhodným zacházením a nevhodnou údržbou.

V případě vracení zboží, nezasílejte zásilku na dobírku, ale pouze jako doporučený balík. Na dobírkové zásilky nebude brán zřetel.

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
692154
22.1.2018 Soutěž klubu Cínování pro všechny, tentokrát na téma "Co se skrývá v cínu?" - hlasovat a hádat můžete zde: https://www.fler.cz/blog/...
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím