Profil uživatele
IrenaK - materiál
Irena Kraftová | prodávající
Praha 6
Registrace: 8.9.2010

Hezký den všem,

kdo jste právě zavítali, abyste nakouli, co že se tu nabízí. Tak tedy vítám všechny, kdo hledají levný materiál pro své tvoření. Nezabývám se obchodováním s materiálem, ale přecejen se mi za roky mé práce nahromadily nemalé přebytky, které sama nezpracuji a díky kterým praská ve švech celý náš byt, jelikož se musím vzdát místnosti, kde jsem měla materiál uskladněný a tak vám chci postupně něco ze svých zásob s těžkým srdcem nabídnout. Kdo tvoří, ví o čem je řeč...

Až na výjimky jsou všechny věci nové nepoužité. Pokud by šlo o věc použitou nebo nekompletní, budu o tom vždy informovat přímo u konkrétního zboží.

Mnohé/mnozí z vás mě již znají pod profilem IrenaK nebo IK jewellery, takže na Fleru nejsem nováčkem. A ti, co mě ještě neznají, mají možnost mě poznat právě nyní, když nahlédnou do mých druhých profilů. 

Takže můžete vstoupit a dál je vše již jen na vás....

Děkuji za návštěvu a těším se, že něco z mých zásob udělá radost někomu dalšímu. Pokud potřebujete radu nebo se chcete na cokoli zeptat, ptejte se.

Přeji příjemné nakupování a hezký den.

Irena Kraftová

Co vám chci postupně nabídnout (až se vším prokoušu a vše vyfotím):

1. Příze

Všechny jsou nové, ale z některých přadýnek byla čast příze již spotřebována.

2. Bižuterní komponenty

3. Korálky

4. Minerální kameny a kamínky

5. Látky - metráž

Látky, které zde chci nabízet k prodeji, jsou rovněž nové. Některé jsou již  i vyprané, o tom budu informovat přímo u vystaveného zboží.

6. Knihy a časopisy

Knihovna také praská ve švech a tak je třeba se rozloučit s literaturou, kterou již k inspiraci při svém tvoření nepoužívám. Vše je velmi zachovalé, některé publikace jsou i nové nepoužité (příbuzní a přátelé mi chtěli udělat radost, kterou jsem si buď již udělala před tím sama, nebo v některých případech zapracovala skleróza a koupila jsem si publikace sama dvakrát).

Způsob dopravy
Zboží zasílám prostřednictvím České pošty jako doporučenou zásilku, pokud se předem nedomluvíme jinak. Poštovné bude spočítáno podle objemu a váhy podle tarifů České pošty.
Obchodní podmínky
  • ZPŮSOB OBJEDNÁNÍ

Kupní smlouva vzniká odesláním objednávky.

  • ZBOŽÍ NA ZAKÁZKU

Zboží vyráběné na zakázku bude vyrobeno a dodáno v předem smluveném termínu. Pokud to bude povaha zakázky vyžadovat, může být požadována platba zálohy předem.

  • DODACÍ PODMÍNKY

Zboží, které je skladem, je odesíláno do 3 pracovních dnů prostřednictvím České pošty. Zboží vyráběné na zakázku, dle dohody (viz výše).

  • MOŽNOSTI PLATBY

- platba předem na účet (číslo účtu bude zasláno spolu s potvrzením objednávky)

- při osobním předání (po dohodě)

- u speciálních zakázek vyráběných na přání, může být požadována úhrada zálohy předem

  • POŠTOVNÉ A BALNÉ

Poštovné a balné je účtováno podle náročnosti balení, velikosti a váhy zásilky dle tarifů České pošty.

  • ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY

Spotřebitel (kupující) má právo odstoupit od kupní smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

Po odstoupení od smlouvy musí zákazník zakoupené zboží do 14 dnů vrátit prodávajícímu.

Peníze ve výši kupní ceny a nákladů na nejlevnější dopravu ke spotřebiteli mu budou vráceny do 14 dnů po vrácení zboží. Náklady na vrácení zboží  hradí kupující.

Vrácené zboží musí být evidentně nepoužité, neopotřebované, nepoškozené, aby se dalo distribuovat jinému zákazníkovi.

Pokud bude vrácené zboží užíváním znehodnoceno tak, že nebude možné jej dále distribuovat jako nepoužité zboží, bude vrácená kupní cena snížena o hodnotu, kterou zboží ztratilo.

  • ZÁRUKA, REKLAMACE A VÝMĚNA ZBOŽÍ

Pokud se vyskytnou se zbožím jakékoli problémy doporučuji, abyste mě nejprve kontaktovali telefonicky nebo e-mailem a domluvíme se na dalším postupu.

Na veškeré prodávané zboží se vztahuje záruka vyplývyjící ze zákona platného v České republice, tedy 24 měsíců.

Batikované, barvené, malované a jinak ručně zdobené textilní zboží nelze reklamovat z důvodu nepravidelnosti probarvení látky, částečného pouštění barvy a částečného vyblednutí odstínu při opakovaném praní. Toto jsou vlastnosti, které k takovýmto výrobkům patří a je třeba s nimi počítat při používání a péči o tyto výrobky.

Dále nelze u batikovaných, malovaných, barvených a jinak ručně zdobených textilií reklamovat vady způsobené nevhodnou údržbou a nevhodným zacházením. Doporučení, jak s takovými textiliemi zacházet, je vždy součástí dodávky zboží.

U všech šperků se záruka nevztahuje na vady způsobené nevhodným zacházením a nevhodnou údržbou.

V případě vracení zboží, nezasílejte zásilku na dobírku, ale pouze jako doporučený balík. Na dobírkové zásilky nebude brán zřetel.

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
460372
18.12.2015 Něco trochu vánočního www.fler.cz/magazin/tak-t...
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím