Vážení a drazí, je tu blesková akce české poštovné! Objednat za nižší poštovné můžete do neděle 17.6. Do poznámky připište "odeslat z ČR" a poštovné vám snížím. Balíčky budou odeslány po příjezdu do ČR, po... více »
Profil uživatele
immaginacija
Lucie Forejtová | prodávající
Oxford, United Kingdom
Registrace: 24.8.2008

Vážení zákazníci, nabídka hotového zboží je sice výrazně omezena, neváhejte mi však napsat o  výrobky na přání. Materiály můžete vidět i v prodaných kouscích případně mi napište barvy nebo styl a já vám pošlu fotky materiálů, které mohu nabídnout.

Vítejte v mé virtuální knihařské dílně. Ta kamenná sídlí v anglickém Oxfordu, kde vznikají všechny kousky mou vlastní rukou od jednotlivých listů, přes šití, řezání, lepení až po zabalení do balíčku pro vás.

Jelikož z Anglie je to cesta daleká, mějte prosím při doručování trpělivost. 

Nabídka se průběžně mění, pokud vás však zaujal výrobek z již prodaných kusů, napište mi, je možné, že vám budu schopna vyrobit podobný.


Ke knihařině mě přivedlo psaní vlastního deníku a touha mít každý vždy jiný a osobitý.

V nabídce naleznete i mou autorskou příručku zaměřenou na psaní osobního deníku jako osobní terapii. Ti z vás, kdo si pohrávají s myšlenkou si začít psát deník, v ní naleznou řadu tipů a návodů, jak se psaním začít a hlavně, jak u psaní vydržet.

Máte-li svou představu, jak by měl váš deník či zápisník vypadat, neváhejte mi napsat. Ráda vám zhotovím deník na míru.

 

 

Na přání lze do desek i vnitřků knih zakomponovat fotografie, obrázky či texty.

Všechny výrobky vznikají v nekuřáckém prostředí a jako bonus zdarma ke každému nákupu deníků s květinami nebo jinou zelení obdržíte i dávku pylových a trávových alergenů :-)
Pokud si náhodou koupíte deník, na kterém nic zeleného nebo kvetoucího není, tak aby vám to nebylo líto, můžete se těšit na kvalitní psí alergeny mého drahého miláčka :-)

Věřím, že knihy mají duši, a proto se snažím, aby i každá kniha, která se mi zrodí pod rukama svou duši měla a aby to na ní bylo znát na první pohled a pohmat :-)

Každý člověk je jedinečný a měl by se v životě obklopovat věcmi, které jeho jedinečnost vyjadřují a ke kterým bude mít kladný vztah.
Každý můj výrobek vzniká s cílem najít svého majitele, který jej bude naplno a s radostí používat.
Pokud nevíte k čemu lze vůbec takový deník použít, přikládám pár tipů:

* pro milovníky klasického psaní - osobní deník - vždycky se najde něco důležitého k zapsání, zážitek, vzpomínka, myšlenka nebo momentka, kterou lze uchovat jen v psané podobě.
Doporučuji psát plnícím perem, pěkně inkoustem, deník tak získá nádhernou patinu :-)

* pro vášnivé cestovatele a milovníky kultury - cestovatelský deník - pro sběr razítek, jízdenek, vstupenek a fotografií z míst a památek, které jste navštívili 

* pro umělce - skicák na  kresby, malby a náčrty, notýsek na básničky, povídky nebo i něco většího :-)

Pokud ještě pořád váháte, zda si některý kousek koupit, tak vám určitě pomůže 5 důvodů, proč to rozhodně udělat:

 • protože potřebujete zápisník na všechny důležité a ještě důležitější věci
 • protože zítra tu váš favorit už nemusí být
 • protože byste sice měli šetřit, ale na knihách se šetřit nemá
 • protože je dneska krásně (a jestli není, tak tím spíš byste si ho měli koupit)
 • protože se vám prostě líbí a měli byste si dneska udělat radost

  Píšete už léta do šuplíku a toužíte mít vaše dílo vytištěno a svázáno?

  Nabízím možnost si je nechat vytisknout a svázat v designu dle vašich představ.
  V ceně je kompletní sazba a příprava vaší knihy k tisku, design obálky a zpracování. Kontaktujte mě pro více informací.

   

 

Něco málo o mně se můžete dozvědět z rozhovoru

 • Proč je poštovné tak vysoké?

  Jak si můžete všimnout v profilu, sídlím v Anglii a veškeré výrobky putují odtud, proto vyšší poštovné. Výše poštovného odpovídá nejlevnější možné variantě pro zaslání papírového obsahu.
  Dále upozroňuji, že poštovné s každou položkou v objednávce narůstá.


 • Lze nějak ušetřit, budou slevy?

  Slevy jsou u mě spíše výjimkou vzhledem k tomu, že většina výrobků je na zakázku nebo na objednávku, nicméně můžete ušetřit zejména na poštovném využijete-li pravidelné akce "ČESKÉ POŠTOVNÉ".


 • Co je to "akce české poštovné"?

  Tyto probíhají vždy, když jedu já nebo někdo z rodiny do ČR a mám možnost na cestu zabalit několik balíčků, které jsou pak poslány českou poštou za běžné ceny doporučených balíčků. Můžete tak ušetřit poměrně velké částky obzvláště u objemnějších objednávek.


 • Kdy bude nejbližší akce "české poštovné"?

  Termíny zveřejňuju vždy v profilu i v novinkách, doporučuju si nastavit odebírání novinek na mém profilu. Akce má vždy termín dokdy nejpozději můžete objednávat zboží a následně pak termín, kdy bude zboží odesláno (samozřejmostí je předchozí připsání platby na účet).


 • Lze objednat na dobírku?

  Bohužel ne. Anglická pošta tuto možnost nenabízí, je nutné vždy zaslat platbu předem na účet. Pokud na odeslání spěcháte, můžete mi poslat doklad o platbě a odešlu balíček tentýž den.


 • Jak dlouho trvá doručení z Anglie

  Nejrychlejší doručení, co jsem zatím zažila bylo asi 4 pracovní dny, to je však spíše světlá výjimka, počítejte s termínem dodání okolo 1 týdne až 10 dnů, v období konce prázdnin, Velikonoc či Vánoc se mohou termíny ještě prodloužit, proto prosím objednávejte v dostatečném předstihu.
Způsob dopravy
Zboží odesílám poštou v bublinkové obálce nebo krabici. Zboží je zasíláno z Velké Británie, celková cena poštovného tedy bude upravena podle objemu zásilky.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
728532
12.6.2018 Pro váhavé tu mám ještě kupon na 12% slevu :-) 7DA-514-4H1
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.