Domů Profil uživatele immaginacija
  • Na Fleru od roku 2008,
Hodnocení: nedostupné
Registrace: 24.8.2008
Stát:

immaginacija

/ Nakupující
Profil

Pod anglickou značkou immaginacija a mottem immagine it your way (představ si to po svém), najdete nejrůznější knihařské a papírenské výrobky vytvořené často dle vašich přání, fantazie a požadavků. Mou filozofií je dopřát každému zákazníkovi možnost být vlastníkem jedinečného výrobku, který si může i sám navrhnout. Neustále zkouším nové techniky a styly, takže si zde snad každý může najít to své.

V nabídce kromě deníků naleznete také mou autorskou příručku zaměřenou na psaní osobního deníku jako formy terapie. Ti z vás, kdo si pohrávají s myšlenkou si začít psát deník, v ní naleznou řadu tipů a návodů, jak se psaním začít a hlavně, jak u psaní vydržet. Přijďte se inspirovat do klubu Psaní deníku jako forma terapie.

Něco málo o mně se můžete dozvědět v rozhovoru a nebo nahlédněte ke mně do dílny :-)

Máte-li svou představu, jak by měl váš deník či zápisník vypadat, neváhejte mi napsat. Vždy ráda vyhovím vašim představám, protože dobře vím, že když člověk chce cosi jiného, tak pro to nemůže jít do běžného papírnictví.

Něco málo o tom, jak to vzniká:
Na přání lze do desek i vnitřků knih zakomponovat fotografie, obrázky či texty

Máte-li své maličkosti, které byste rádi takto uchovali nebo jim dali novou podobu použití, neváhejte mi napsat.

Vždy se snažím, aby deníky byly odolné pro pravidelné používání. Do svých výrobků sama píšu a zacházím s nimi někdy i dost nehezky, ale to všechno proto, aby ten další v řadě už neměl neduhy, kterými trpěli jeho předchůdci.
Pokud jste se setkali při používání mých výrobků s nějakým nedostatkem, budu vděčná za vaši zpětnou vazbu.

Všechny výrobky vznikají v nekuřáckém prostředí a jako bonus zdarma ke každému nákupu deníků s květinami nebo jinou zelení obdržíte i dávku pylových a trávových alergenů :-)
Pokud si náhodou koupíte deník, na kterém nic zeleného nebo kvetoucího není, tak aby vám to nebylo líto, můžete se těšit na kvalitní psí alergeny mého drahého miláčka :-)

Věřím, že knihy mají duši, a proto se snažím, aby i každá kniha, která se mi zrodí pod rukama svou duši měla a aby to na ní bylo znát na první pohled a pohmat :-)

Miluju papír, protože každý jeho list má svůj osobitý charakter. Stačí když ho jinak přehnete, ustříhnete, popíšete nebo pokreslíte a změníte tak navždy jeho charakter. 
Je fascinující, jak papír dokáže velmi snadno a ochotně spolupracovat s jakýmkoli jiným materiálem a vytvořit dokonalou souhru a jedinečný celek.

Věřím, že každý člověk je jedinečný a měl by se v životě obklopovat věcmi, které vyjadřují jedinečnost svého majitele a ke kterým bude mít nějaký vztah.

Nemám ráda stroje, ačkoliv k nim mám respekt a úctu. Nemám ráda zcela dokonalé, souměrné věci, které když postavíte vedle sebe ve dvou provedeních, nenajdete mezi nimi rozdíl. A pak také nemám ráda odpad. 
Teď si tedy můžete udělat představu, jak moje výrobky vznikají - ručně, jedinečně, a prakticky bezodpadově, s ohledem na životní prostředí.

V mojí dílně sice najdete odpadkový koš, dokonce košů několik na různé druhy odpadu, ale většinu času všechny jen zejí prázdnotou. Je příliš snadné jedním stříhnutím nůžek nebo máchnutím nožem proměnit materiál v odpad. Čáry máry šmik. Já to nedělám. Dám mu jen na chvíli nové místo, nechám ho zrát jako víno a až přijde čas, znovu ho použiju jako plnohodnotný materiál. 

Často mám pocit, že věci, které vzniknou z odpadu, jsou nad těmi ostatními jakýmsi způsobem nadřazené. Mají už svoji důstojnost. Je to stejné jako se stářím - starý člověk ze sebe již možná vydal to nejlepší, ale to, co v něm ještě zbylo, je to ryzí, to nejcennější, co získalo svou cenu až s léty a dozrálo do svého nejvyššího smyslu.

 

Některé výrobky vznikají ve spolupráci s dalšími výrobci zde na Fleru


Pro ty z vás, kteří nevědí, k čemu lze vůbec takový deník použít, přikládám pár tipů :-)

*pro milovníky klasického psaní - osobní deník - vždycky se najde něco důležitého k zapsání, zážitek, vzpomínka, myšlenka nebo momentka, kterou lze uchovat jen v psané podobě.
Doporučuji psát plnícím perem, pěkně inkoustem, deník tak získá nádhernou patinu :-)

*pro vášnivé cestovatele a milovníky kultury - cestovatelský deník - pro sběr razítek, jízdenek, vstupenek a fotografií z míst a památek, které jste navštívili 

*pro umělce - skicák na  kresby, malby a náčrty, notýsek na básničky, povídky nebo i něco většího :-)

Pro ty z vás, kdo píšete do šuplíku a toužíte mít vaše dílko originálně svázáno, nabízím možnost si je nechat vytisknout a svázat dle vašich představ.

Speciální vydání knihy The Zoom Zoom spisovatelky Penny Goring
 

 

 

 

 

Pokud ještě pořád váháte, zda si nějaký deník koupit, tak vám určitě pomůže 5 důvodů, proč to rozhodně udělat:

  • protože potřebujete zápisník na všechny důležité a ještě důležitější věci
  • protože zítra tu váš favorit už nemusí být
  • protože byste sice měli šetřit, ale na knihách se šetřit nemá
  • protože je dneska krásně (a jestli není, tak tím spíš byste si ho měli koupit)
  • protože se vám prostě líbí a musíte si dneska udělat radost

 

 

 


Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Menu
--