Domů Profil prodejce immaginacija
Lucie Forejt
 • aktivní prodejce od r. 2008
  Reaguje na objednávky obvykle do 5 minut.
 • Oxford, United Kingdom, ČR
 • 1249 prodaných kusů
 • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (631) 100%
Nadšenci: 2194
Aktivita: aktivní
Prodáno: 1249
Registrace: 24.8.2008
Město: Oxford, United Kingdom
Stát: ČR

immaginacija

/ Prodávající
Novinky
728527
12.6.2018 Vážení a drazí, je tu blesková akce české poštovné! Objednat za nižší poštovné můžete do neděle 17.6.

Vážení zákazníci, jelikož sídlím v nyní neevropské Anglii a administrativa je složitější, je bohužel prodej do ČR v mém fler obchodě ukončen.

Děkuji vám všem za léta podpory, díky vám a Fleru mi bylo umožněno začít si budovat svůj sen a živit se knihařinou, mé další cesty však již pokračují jinde....
 

 

 

 •  

 

Něco málo o mně se můžete dozvědět z rozhovoru

 • Proč je poštovné tak vysoké?

  Jak si můžete všimnout v profilu, sídlím v Anglii a veškeré výrobky putují odtud, proto vyšší poštovné. Výše poštovného odpovídá nejlevnější možné variantě pro zaslání papírového obsahu.
  Dále upozroňuji, že poštovné s každou položkou v objednávce narůstá.


 • Lze nějak ušetřit, budou slevy?

  Slevy jsou u mě spíše výjimkou vzhledem k tomu, že většina výrobků je na zakázku nebo na objednávku, nicméně můžete ušetřit zejména na poštovném využijete-li pravidelné akce "ČESKÉ POŠTOVNÉ".


 • Co je to "akce české poštovné"?

  Tyto probíhají vždy, když jedu já nebo někdo z rodiny do ČR a mám možnost na cestu zabalit několik balíčků, které jsou pak poslány českou poštou za běžné ceny doporučených balíčků. Můžete tak ušetřit poměrně velké částky obzvláště u objemnějších objednávek.


 • Kdy bude nejbližší akce "české poštovné"?

  Termíny zveřejňuju vždy v profilu i v novinkách, doporučuju si nastavit odebírání novinek na mém profilu. Akce má vždy termín dokdy nejpozději můžete objednávat zboží a následně pak termín, kdy bude zboží odesláno (samozřejmostí je předchozí připsání platby na účet).


 • Lze objednat na dobírku?

  Bohužel ne. Anglická pošta tuto možnost nenabízí, je nutné vždy zaslat platbu předem na účet. Pokud na odeslání spěcháte, můžete mi poslat doklad o platbě a odešlu balíček tentýž den.


 • Jak dlouho trvá doručení z Anglie

  Nejrychlejší doručení, co jsem zatím zažila bylo asi 4 pracovní dny, to je však spíše světlá výjimka, počítejte s termínem dodání okolo 1 týdne až 10 dnů, v období konce prázdnin, Velikonoc či Vánoc se mohou termíny ještě prodloužit, proto prosím objednávejte v dostatečném předstihu.
Způsob dopravy
Zboží odesílám poštou v bublinkové obálce nebo krabici. Zboží je zasíláno z Velké Británie, celková cena poštovného tedy bude upravena podle objemu zásilky.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Zboží

Další zboží od immaginacija

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--