Domů Profil prodejce Indil
  • Prodejce od r. 2011
  • Plzeň, ČR
Hodnocení: nehodnocen
Nadšenci: 2
Aktivita: -
Registrace: 2.3.2011
Město: Plzeň
Stát: ČR

Indil

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Srdečně Vás vítám 

Na těchto stránkách jsem pro Vás připravila malou ochutnávku toho, co může vzniknout, když mě popadne tvůrčí nálada. Výrobky, které zde najdete, jsou zaručeně originální (každý je svým způsobem unikátní).

 Automatické kresbě, která tvoří jádro veškerých mých výrobků, jsem propadla před dvěma lety, kdy jsem zjistila, že to je nejen výborný způsob uvolnění emocí, ale i originální zbobicí technika.

Od automatické kresby jsem se postupem času dostala i k tvorbě mandal.

Objednat si můžete veškeré zboží, které zde uvidíte. Případně mohu vytvořit osobní automatickou kresbu, mandalu a další přímo "na tělo". V takovém případě stačí mne kontaktovat a na všem se  individuálně domluvit.

 

Něco málo o mně

Jmenuji se Zuzana Šiklová a posledním rokem studuji gymnázium v Plzni. Kromě sezení za školní lavicí většinu mého "volného" času vyplňuje tanec jakéhokoliv druhu, především však irský, sousedy zbožňovaná hra na fagot, procházky v přírodě a většinou ve večerních hodinách tvorba mandal a automatických kreseb všemi možnými způsoby.

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Indil

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--