Domů Profil prodejce Indys
  • aktivní prodejce od r. 2012
    Reaguje na objednávky obvykle do 15 minut.
  • Přerov, ČR
  • 559 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (32) 100%
Nadšenci: 47
Aktivita: aktivní
Prodáno: 559
Registrace: 8.2.2012
Město: Přerov
Stát: ČR

Indys

/ Prodávající
Novinky
1013416
27.6.2022 Vážení zákazníci a příznivci našich stránek. Od 4.7. do 17.7.2022 čerpáme dovolenou, takže objednávky sice posílat můžete a budeme i částečně fungovat, ale počítejte prosím s odesláním a tvorbou na přání až po našem návratu. Děkujeme za pochopení a přejeme vám krásnou dovolenou

 

Dobrý den

     Dovolte nám, abychom Vás přivítali v našem obchůdku plném nejrůznějších věciček. Jsme čtyř-členná rodinka, která se nikdy nenudí, protože ve volném čase neustále něco kutí, vyrábí a tvoří pro radost svou i radost druhých.

Kdo jsme?

OD NÁPADU K ORIGINÁLNÍMU VÝROBKU

Sedím  v křesle Halabala s podrůčkami z ohýbaného dřeva a tužkou kreslím do svého náčrtníku další nový příběh. Jindy myšlenku zakreslím při procházce městem, v parku nebo na chalupě obklopen přírodou. Proto mám náčrtník neustále u sebe. Nikdy totiž nevím, co nového mě zrovna napadne J                Někteří členové rodinného týmu naopak grafickou formu vůbec neuznávají a tvoří, jak se říká, za pochodu. J A právě častou kombinací obou způsobů vznikají nezaměnitelné a originální předměty, které považujeme za hotové až ve chvíli, než jsme s nimi sami spokojeni. U výrobků na přání to pak platí dvojnásob :) Koupí kteréhokoliv z nich tedy nekupujete značku Indys handmade, ale část našeho času, našich životů a tedy nás samotných a za to Vám ze srdce děkujeme. Ať si svůj originál vyberete i Vy Vám přejí

 Inderkovi

JAK TO VLASTNĚ ZAČALO

     Už v dětsví převážně malujeme, stavíme z kostek a jinak rozvíjíme svoji kreativitu a u nás to nebylo jiné. Ve školce jsme ze všeho nejraději malovali a na základní škole byla výtvarná výchova mezi oblíbenými předměty jako byla Matematika nebo Přírodověda.                                                                           O vánocích jsme pro své blízké vyráběli dárky a z vlastních návrhů stavěli papírová města a vesmírné lodě, nebo vyráběli propracované stolní hry z nichž některé byly testovány i na základních školách nebo v českých hračkářských firmách.                                                                                                           Před sedmi lety jsme poprvé ukázali naši tvorbu na Fleru a zůčastnili se i prvních jarmarků, mimochodem skvělá zkušenost. Zaměřili jsme se na smysluplné věci jako jsou okluzory pro děti, bytový design nebo upcycling, protože věříme, že staré nepořebné věci mohou sloužit dál, třeba i za jiným účelem :) V roce 2017 jsme na facebooku vytvořili stránky Indys handmade a Okluzory Indys.

O obchůdek pečujeme tím, že ho stále oživujeme něčím novým a originálním, a tak je možné, že uděláme radost právě Vám :) Každý kus je samozřejmě vyrobený s láskou, pečlivostí a úsměvem a vždy jen jednou až na malé vyjímky jako svatební oznámení nebo limitované edice! Věříme tedy, že si u nás každý něco nejde a pokud ne budeme rádi za Vaše doporučení na konkrétní výrobek :)   

Zboží zasíláme v bublinkové obálce, krabičce nebo tubusu, tedy vždy krásně zabalené. Poštovné zaplatíte vždy jen jedno a bude to vždy to vyšší, případně dle dohody vnitřní poštou a řídí se ceníkem české pošty :)

PŘI NÁKUPU NAD 2500 KČ JE DOPRAVA ZCELA ZDARMA!!!

Rádi bychom Vám poděkovali, že jste náš obchůdek navštívili a nechť se Vám u nás líbí. Děkujeme.

Vaši Indys

 

 

Způsob dopravy
česká pošta, doporučeně, na přání a vlastní zodpovědnost zašleme i obyčejnou poštou :), bublinková obálka nebo krabička, při více položkách se může poštovné navýšit, děkujeme za pochopení.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Indys

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--