Profil uživatele
Indys
Prodávající
Přerov
Registrace: 8.2.2012

 

Dobrý den

     Dovolte nám, abychom Vás přivítali v našem obchůdku plném nejrůznějších věciček. Jsme čtyř-členná rodinka, která se nikdy nenudí, protože ve volném čase neustále něco kutí, vyrábí a tvoří pro radost svou i radost druhých.

Kdo jsme?

OD NÁPADU K ORIGINÁLNÍMU VÝROBKU

Sedím  v křesle Halabala s podrůčkami z ohýbaného dřeva a tužkou kreslím do svého náčrtníku další nový příběh. Jindy myšlenku zakreslím při procházce městem, v parku nebo na chalupě obklopen přírodou. Proto mám náčrtník neustále u sebe. Nikdy totiž nevím, co nového mě zrovna napadne J                Někteří členové rodinného týmu naopak grafickou formu vůbec neuznávají a tvoří, jak se říká, za pochodu. J A právě častou kombinací obou způsobů vznikají nezaměnitelné a originální předměty, které považujeme za hotové až ve chvíli, než jsme s nimi sami spokojeni. U výrobků na přání to pak platí dvojnásob :) Koupí kteréhokoliv z nich tedy nekupujete značku Indys handmade, ale část našeho času, našich životů a tedy nás samotných a za to Vám ze srdce děkujeme. Ať si svůj originál vyberete i Vy Vám přejí

 Inderkovi

JAK TO VLASTNĚ ZAČALO

     Už v dětsví převážně malujeme, stavíme z kostek a jinak rozvíjíme svoji kreativitu a u nás to nebylo jiné. Ve školce jsme ze všeho nejraději malovali a na základní škole byla výtvarná výchova mezi oblíbenými předměty jako byla Matematika nebo Přírodověda.                                                                           O vánocích jsme pro své blízké vyráběli dárky a z vlastních návrhů stavěli papírová města a vesmírné lodě, nebo vyráběli propracované stolní hry z nichž některé byly testovány i na základních školách nebo v českých hračkářských firmách.                                                                                                           Před sedmi lety jsme poprvé ukázali naši tvorbu na Fleru a zůčastnili se i prvních jarmarků, mimochodem skvělá zkušenost. Zaměřili jsme se na smysluplné věci jako jsou okluzory pro děti, bytový design nebo upcycling, protože věříme, že staré nepořebné věci mohou sloužit dál, třeba i za jiným účelem :) V roce 2017 jsme na facebooku vytvořili stránky Indys handmade a Okluzory Indys.

O obchůdek pečujeme tím, že ho stále oživujeme něčím novým a originálním, a tak je možné, že uděláme radost právě Vám :) Každý kus je samozřejmě vyrobený s láskou, pečlivostí a úsměvem a vždy jen jednou až na malé vyjímky jako svatební oznámení nebo limitované edice! Věříme tedy, že si u nás každý něco nejde a pokud ne budeme rádi za Vaše doporučení na konkrétní výrobek :)   

Zboží zasíláme v bublinkové obálce, krabičce nebo tubusu, tedy vždy krásně zabalené. Poštovné bude vždy to vyšší, případně dle dohody vnitřní poštou a řídí se ceníkem české pošty :)

PŘI NÁKUPU NAD 2500 KČ JE DOPRAVA ZCELA ZDARMA!!!

Rádi bychom Vám poděkovali, že jste náš obchůdek navštívili a nechť se Vám u nás líbí. Děkujeme.

Vaši Indys

 

 

Způsob dopravy
česká pošta, doporučeně, na přání a vlastní zodpovědnost zašleme i obyčejnou poštou :), bublinková obálka nebo krabička, při více položkách se může poštovné navýšit, děkujeme za pochopení.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
720240
6.5.2018 U každého z našich okluzorů lze přišít odepínací poutko na suchý zip, aby jste nemusely sundávat zarážky za uši, které se tím opotřebovávají. Malý příplatek za tuto vychytávku 25 Kč :)
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím