Profil uživatele
inkasperky
Prodávající
Praha 5
Registrace: 20.2.2009

 

 

Jmenuje se Patricia Regentová Sánchez , peruanka ktera žije vic než 11 let u Česka Republice., vdana a maminka dve děti.

Je pro mne velkým potěšením sdělit vám několik slov o sobě a představit vám výsledky své práce.

V době, kdy musíme pracovat na záchraně integrity naší planety, je lepší využívat přírodní zdroje, které nám země nabízí.


V magické džungli jsou desítky typů semen, které se aktuálně používají k výrobě nejen šperků, dekorací pro vaše domovy, ale i užitných předmětů. V různých mých výrobcích jsou přítomny i peruánské textilie, jako například v krásných kabelkách z kůže, kombinovanými látkami s motivy obrázků starých Inků, na zápisnících s deskami z kůže i textilu nebo klíčenkách různých typů.


Další z peruánských textilií jsou textilie vyráběné z vlny lam Alpaca. Tato kvalitní jemná vlna se používá při výrobě šál, čepic, rukavic a dalšího módního zboží.

Různorodost peruánských prací je rozsáhlá použitím svých přírodních kamenů v umělecké práci. Je velmi zajímavé propojovat různé techniky. Etnické incké efekty se rozvinuly navzdory času a staly se součástí mezinárodních módních ikon ve šperkařství jako doplňky nejsofistikovanějších světových značek,
Jsem moc ráda za to, že díky těmto stránkám mohu vstoupit do vašich domovů.

 

Můžete mě kontaktovat s jakýmikoli dotazy, jsem autorka mých modelů. Také jsem schopna pracovat dle vašich přání na míru.
Moc vám děkuji za pozornost a budu se těšit na vaše objednávky.
S veškerou dobrou energií krásného Machupiccu se loučí.
Vítejte ve světě Inka šperky!

Vaše
Patricia Regentová Sanchez

Director and designer

Snidane s Novou - Program žari 2014

Snidane s Novou - Program Prosince 2014


Způsob dopravy
Vaši objednávku expedujeme v den přijetí objednávky, nejpozději následující pracovní den (platí pro zboží, které je aktuálně skladem a pro objednávky přijaté a potvrzené do 15 hodiny). Mate možnost taky vzit zboži ZDARMA na dohodu. pokud bydlite v Praze je možnost podkat nake neutralne misto a doručime objednavka. :) Ceny dopravného. Česká pošta "Standard" 70,- Kč Česká pošta "Slovensko" nebo země EU záleží na zemí. 200,- Kč
Obchodní podmínky

1. Úvodní ustanovení

1.1. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

1.2. Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce Patricia Consuelo Sanchez Flores , IČO 87252449 prostřednictvím internetového obchodu www.fler.cz/inkasperky

 Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím.

2.2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu.

2.3. Při požadavku změny charakteru objednaného zboží (barva, velikost) v doplňkové zprávě objednávky nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled. V takovém případě může objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží podle přání kupujícího.

2.4. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na zadanou adresu.

3. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

3.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).

3.2. Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.

3.3. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího (např. vnitřní poštou).

3.4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

3.5. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu nebo po doložení dokladu o jeho odeslání.

3.6. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

4. Reklamace

4.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

4.2.  Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

4.3. Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena elektronická faktura. Kupující má možnost si ji sám vytisknout. Faktura slouží zároveň jako záruční list.

4.4. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním.

5. Dodací podmínky

5.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující v českých korunách na bankovní účet prodávajícího (účet je vedený u Česka Spořitelna). Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby.

5.2. Zboží je odesíláno Českou poštou jako doporučený balíček, případně jako balík. Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty.

5.3. Pokud si kupující přeje zaslat zboží jinou službou České pošty, jako je např. balík do ruky či balík na poštu, informuje o tom prodávajícího. Prodávající si vyhrazuje právo navýšit poštovné za tyto služby dle aktuálního ceníku České pošty.

6. Ochrana osobních údajů

6.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 01. ledna 2014.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
 
Novinky
448017
19.11.2015 SUPER ZPRAVA !! Balne a poštovne cela Česka Republika ZDARMA plati až do 31.12.15
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím